Poštěstilo se nám být při klání soutěže Pretty Woman ČR, soutěže ženské krásy, inteligence a kultivovanosti. V tomto klání bojovaly o titul Pretty Woman Whirlpool 2008.

Soutěžní družstva měla VIP kapitány Zoru Jandovou, Jitku Čvančarovou a Aleše Hámu. Ze surovin, které byly stejné pro všechna družstva, měly jednotlivé týmy vytvořit za 20 minut pokrm, který nejvíce osloví odbornou porotu. V porotě mimo jiných zasedala i autorka „Zapálených kuchařek“ Lenka Požárová, která za svou řadu kuchařek získala Kuchařského Oskara.

Nebudeme vás dlouho napínat. Vítězkami se staly ženy třetího týmu pod vedením Zory Jandové. Výhru, pračku Whirlpool se 6. smyslem, ale vítězné dámy věnovaly Dětskému domovu Dolní Lánov.

Vítězný pokrm

Nejkrásnější ženou a titul Pretty Woman Whirlpool 2008 se stala sále usměvavá Veronika Zieglerová. Jak se cítila chvíli po vyhlášení?
„Je to supr! Můj manžel je obrovský gurmán, takže když jsem mu po telefonu sdělila, že má doma nejhezčí kuchařku, tak byl nadšený.“ (smích)


Jak se vám líbí Pretty Woman českých kuchařek? A jak se vám líbí pokrm, který připravil tým č. 3, pod vedením Zory Jandové?

Reklama