kendall-seznam-i-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

Fotografie pořízené na samotném vrcholu Prospect Tower zachycují Kendall v celé řadě exkluzivních modelů. Místo pro focení nebylo vybráno náhodně, sám návrhář si přál, aby fotografie zachycovaly doslova filmový pohled na jeho rodné město a na místa, kde tráví nejvíce času. Tedy Manhattan.

„Při tvorbě kampaně jsem přemýšlel o tom, co nejvíce vydrží a došel jsem k závěru, že je to láska. Láska romantická, láska mateřská, láska k městu. Touto kampaní jsme chtěli oživit městskou romantiku a jedinečné spojení síly a drsnosti New Yorku s láskou, která znovu a znovu inspiruje,“ uvádí v tiskové zprávě sám Kors.

Na fotografiích s noční scénografií je Jenner zachycená s Chrysler Building a panoramatem New York City. Od ledna bude kampaň celosvětově spuštěna na online platformách, venkovních mediálních výstavách a v jarních vydáních časopisů.

Kolekce se vyznačuje aerodynamickými siluetami, ženským krejčovstvím, ručně zpracovanými látkami a optimistickou paletou barev. Po otevření Korsovy jarní show 2022 venku v Tavern on the Green je Kendall Jenner zobrazena ve strukturované tužkové sukni a topu s podprsenkou. Na jiném záběru ji můžeme vidět v róbě s ručně vyšívanými flitry. 

Zdroj: Profimedia, Fashion gonerogue, Kendall Jenner is Featured in Michael Kors’ Spring Ad Campaign