Britská herečka se proslavila už jako dítě v roli Hermiony Granger ve filmech o kouzelníkovi Harrym Potterovi. Ač to tak z počátku nevypadalo, z ošklivého káčátka vyrostla krásná labuť, a tak si teď může role vybírat.

Není proto divu, že dostala nabídku zahrát si Krásku ve filmovém zpracování disneyovky Kráska a zvíře. „Konečně vám to můžu říct… Budu hrát Krásku v Disneyho novém hranám filmu Kráska a zvíře! Byla to součást mého dětství a zdá se mi skoro nereálné, že teď budu tančit na Be Our Guest a zpívat Something There. Moje šestileté já jásá. Je čas začít brát hodiny zpěvu. Už se nemůžu dočkat, až to uvidíte,“ svěřila se herečka na svém profilu na Facebooku, kde má téměř 30 milionů obdivovatelů.

Emma Watson na sebe od dob Harryho Pottera výrazněji upozornila ve filmech Charlieho malá tajemství nebo Bling Ring: Jako VIPky. Světově proslulé značky jako Burberry nebo Chanel z ní udělaly svoji tvář a často se objevuje na obálkách módních časopisů. Je také tváří organizace He For She, která bojuje za rovnost mužů a žen.

Koho byste si v roli oblíbené dětské postavy představovaly vy?

\sdcyavf

Zdroj foto: Facebook

Reklama