Je krásná, chytrá, milá a navzdory celkem výraznému úspěchu stále příjemně skromná. Ano, Tereza Srbová, jež oslovuje diváky už i ve své rodné zemi, zažila relativně krátce po sobě minimálně hned dvě profesní radosti. Nejdřív si zahrála v britském velkofilmu lstivou špionku a pak dostala nabídku stát se tváří módní značky Pietro Filipi.
Tereza Srbová
Na tiskové konferenci k uvedení filmu a ohlášení spolupráce s módní značkou herečka popisovala, jak jí vlastně ke spojení s módní značkou dopomohl pořad Show Jana Krause. Ačkoliv má za sebou řadu pěkných rolí v zahraničních filmech, pro českého diváka byla tak trochu stále utajena. To skončilo, když se stala hostem výše zmíněného pořadu. Osud tomu chtěl, aby se na televizi díval ten den také ředitel Pietro Filipi. Nelenil, zjistil si na krásku kontakt a za pár dnů se již fotila nová kolekce. 
Tereza Srbová ve filmu Příběh špionky
Příběh snů? Nenechte se mýlit. Když chvíli Terezu posloucháte, zjistíte, že vedle talentu je obdařena také pořádnou dávkou píle a vytrvalostí. Inu, připraveným štěstí přeje. Tak ať se daří i dál.
Tereza Srbová ve filmu Příběh špionky
Příběh špiónky měl již svou českou premiéru na iTunes, O2TV a dalších VOD kanálech. Snímek je inspirován skutečným příběhem a stojí za zhlédnutí nejen kvůli naší talentované rodačce. 

foto: Bontonfilm a Pietro Filipi. 

Přečtěte si také: 

Reklama