I když pálení čarodějnic nebo také Filipojakubská noc není státem uznaný svátek, i tak má tento zvyk dlouhé kořeny a většina z nás jej ráda slaví – nebo alespoň ráda využívá k příležitosti se sejít u ohně a poklábosit. Naštěstí pro nás se veškeré dění odehrává až v podvečer, a tak byl přes den čas na chvilku hraní. O tom, že i dospělí si rádi hrají, jste nás přesvědčili vy – čtenáři. Účast na samolodích byla veliká, a bodejť by také nebyla, když je výhra tak lákavá.

Novou majitelkou parfému Ma Vie Pour Femme od Hugo Boss se stává:

  • vozanova

Výherkyni gratulujeme a doufáme, že se Vám parfém „Můj život“ bude líbit.

boss

BOSS MA VIE pour Femme byla inspirována ženou obdařenou nezávislou duší, která si dovede vychutnávat i ty nejjednodušší okamžiky svého života – pěší procházku za úsvitu, dotek slunce na kůži, vůni čerstvě se rozvíjejícího poupěte. Právě v takových chvílích je skryt poklad života a právě tehdy působí BOSS žena nejsilněji svým okouzlujícím dojmem. Čerstvý, elegantní a naplňující parfém s kombinací nejpůvabnějších ingrediencí doslova vyzývá, abyste si vychutnala každičký okamžik.

Hugo Boss Boss Ma Vie je parfemovaná voda pro ženy uložená v decentním flakónku růžové barvy. Design dokonale koresponduje s tím, co můžete očekávat od samotné esence. Kouzelné opojení a skutečný dotek květin. Chvíle blaženosti, které nemusí nabývat žádného konce.

Reklama