Poslední týden v červnu jsme se s maminkami, bloggerkami a jejich dětmi sešli na krásné akci! Oslavili jsme konec školního roku a začátek tolik vytoužených prázdnin. A protože to byla veselá akce plná dobrot a zábavy, nemohli u ní chybět medvídci HARIBO, kteří byli hlavními partnery této oblíbené akce. Nechyběl ani skvělý maskot – obří žlutý medvěd HARIBO, se kterým se malé děti doslova vyřádily!
Děti si odpoledne opravdu užily! Mohly si vyrobit medvídka s pomocí květináčků a polystyrénových koulí, které si slepily a pomalovaly. Podívejte se na fotografie, jaké krásné výtvory se dětem povedly. Také si nazdobily upečené cupcaky, upekly si loupežnické placky a vytvořily si kreativní masky.

Protože malování děti milují, odbornice, která si přivezla barvy na obličej, vykouzlila dětem na jejich obličejích vše, co si přály. O zábavu tedy opravdu nebyla nouze a děti i jejich maminky si akci užily. Vše bylo ve znamení medvídků, dokonce i občerstvení bylo „medvědí“.

Jaké byly reakce maminek a dětí?
„Byla to skvělá akce, medvídci HARIBO jsou super!“
 „Děti si oblíbily velkého medvěda, chtěly by si ho vzít domů“
„Moc děkujeme za krásnou akci, všechno bylo dokonalé, dcera se moc bavila“
„Já si chci pohladit medvídka HARIBO, on je živý??“
„Jééé, i ten chlebíček je jako medvídek, všude samí medvídci, i dárečky jsou medvídci, to je medvídkový mejdan!“
„Máme i masku medvídka, to je super“

Medvídci HARIBO ovládli celé zábavné odpoledne. Když akce skončila, dětem se nechtělo domů, dokonce se objevily i slzičky, že už to končí. Tak jsme měli radost, jak se nám vše krásně povedlo, děti byly spokojené a šťastné.

Podívejte se na naší fotogalerii, snímky zachycují atmosféru celé akce:Zlatá jednička HARIBO Goldbären – Partner naší akce pro maminky a děti

Generacemi ověřená kvalita, která je přes 95 let nejúspěšnějším výrobkem společnosti. Snad každý zná tradiční chuť zlatých medvídků, které v sobě skrývají tajemství lesních plodů, citrusů, ale i tropického ovoce. Na želatinových medvídcích si nemusí pochutnávat jen děti, ale i dospělí.  

S Goldbären Minis uhlídáte příjem medvídků

Malina, citron, jablko, jahoda, pomeranč, ananas – ano, to jsou příchutě tradičních zlatých medvídků. Tentokrát však v mini verzi, která se vejde do kapsy. Vyzkoušejte praktické balení, které se hodí na každou příležitost.

Rozšiřte medvědí rodinu o příchutě Saft-Goldbären

Pochutnejte si na medvídcích s 25% podílem ovocné šťávy. Nejšťavnatější medvídky najdete v sáčku Saft-Goldbären, v kterém jsou tradiční příchutě maliny a jablka doplněné o černý rybíz, broskev, limetku a hrušku.
 
Naše články

Reklama