Každá z nás touží po krásné a zdravé pokožce. Té samozřejmě škodí stres, nesprávná strava a další okolní vlivy, kvůli kterým může pokožka vysychat. My pro vás máme skvělý tip: novou řadu vyživujících tělových produktů NEUTROGENA® Norská receptura Nordic Berry.

Kosmetika NEUTROGENA® Norská receptura Nordic Berry je vyvinutá ve spolupráci s dermatology a poskytuje pokožce intenzivní hydrataci a výživu. Řada těchto produktů byla navržena pro každodenní péči o pokožku, krémová nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a její jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly. Díky tomu si vaše pokožka zachová krásu a zdravý vzhled. Ostatně ne nadarmo se rostlině Nordic Berry říká „skandinávské zlato“.

Nordic Berry = skandinávské zlato

Nordic Berry je rostlina známá také jako ostružiník moruška, jedna z nejdražších rostlin na světě. Je velice vzácná, můžete ji najít v arktických oblastech Skandinávie, Sibiře a Aljašky. Díky svým jedinečným vlastnostem dokáže tato rostlina snášet extrémní výkyvy teploty od ‑40 C po +30 C. Plody Nordic Berry jsou velice bohaté na antioxidanty, obsahují dvakrát více vitaminu C než pomeranče a také vápník, hořčík a kyselinu benzoovou. Díky svému složení mají plody ochranné účinky, působí proti volným radikálům a podporují regeneraci buněk.

Jedinečná kombinace – Norská receptura a Nordic Berry

Složení nových výrobků zaručuje dokonalou péči o ženské tělo. Řada produktů NEUTROGENA® Norská receptura se vždy zaměřovala na účinnost a její jedinečné spojení s extraktem z Nordic Berry zvyšuje až trojnásobně hladinu hydratace pokožky, takže pokožka je stále hebká a vyživená.

NEUTROGENA® Norská receptura s Nordic Berry – každodenní péče o tělo

Klinické studie potvrzují, že řada produktů péče o tělo NEUTROGENA® Norská receptura s Nordic Berry má následující účinky:

 • napomáhá přirozeným procesům ve vaší pokožce
 • až trojnásobně zvyšuje úroveň hydratace pokožky (index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci)
 • toto složení, které obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí krásu a zdravý vzhled
 • je vhodná pro citlivou pokožku

Co obsahuje řada produktů NEUTROGENA® Norská receptura NORDIC BERRY?

NEUTROGENA® Norská receptura Výživné tělové mléko NORDIC BERRY  

Aktivní složky:Neutrogena

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozených procesům vaší pokožky a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky. Toto mléko obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Vaše pokožka bude den co den hebká a vyživená.

Lehká nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Toto mléko napomáhá, aby byla vaše pokožka den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 250 ml -

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný balzám NORDIC BERRY  

Aktivní složky:Neutrogena

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry
 • vitamin E

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům vaší pokožky a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky. Tento balzám obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Vitamin E napomáhá přirozeným procesům v pokožce. Vaše pokožka bude den co den hebká a vyživená. Lehká nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po paplikaci

Účinky: Tento balzám napomáhá, aby byla vaše pokožka den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 200 m

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný krém na ruce NORDIC BERRY

NeutrogenaAktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům vaší pokožky a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky.
Tento krém obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry, vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Pokožka vašich rukou bude den co den jemná a vyživená. Lehká nemastná textura je příjemná na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Pokožka vašich rukou bude den co den hebká a vyživená.

Balení a doporučovaná cena: 75 ml

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný krém na nohy NORDIC BERRY

Aktivní složky:

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napomáhá přirozeným procesům ve vaší pokožce a trojnásobně* zvyšuje hladinu hydratace pokožky.
Tento krém obsahuje jedinečnou kombinaci Norské receptury a Nordic Berry,vyživuje pokožku a dodává jí zdravý vzhled. Pokožka vašich nohou bude den co den hebká a vyživená. Lehké nemastné složení je příjemné na použití, rychle se vstřebává a jemná a příjemná vůně potěší vaše smysly.

*Index hladiny hydratace, 7 hodin po aplikaci

Účinky: Tento krém napomáhá, aby byla pokožka vašich nohou den co den hebká a vyživené.

Balení a doporučovaná cena: 100 ml

NEUTROGENA® Norská receptura Výživný balzám na rty NORDIC BERRY

Aktivní složky:Neutrogena

 • Norská receptura
 • extrakt plodu Nordic Berry

Bylo klinicky ověřeno, že tato unikátní výživná receptura napománá přirozeným procesům ve vaší pokožce. Tento balzám na rty spojuje Norskou recepturu s Nordic Berry a vyživuje rty. Vaše rty budou den co den hebké a vyživené.

Účinky: Tento balzám napomáhá, aby byly vaše rty den co den hebké a vyživené.

Balení a doporučovaná cena: 4,8 g

Reklama