Hyalfit je exkluzivní komplex látek pečující o pohybový aparát, který má zároveň blahodárný vliv na pleť. Obsahuje Hyaluronan, kolagen a chondroitin, což jsou látky přirozeně se vyskytující v lidském těle. Přípravek je navíc obohacen o extrakt z boswellie a vitamin C. 

fit.jpg

Hyaluronan (sůl kyseliny hyaluronové) tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Ve velkém se nachází například v kůži a tekutině obklopující klouby. Hyaluronan na sebe váže vodu, čímž ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání, chrupavek, ale i kůže.

Chondroitin je zastoupený zejména v mezibuněčné hmotě chrupavky, ale také v dalších pojivových tkáních. Napomáhá budovat chrupavku, pokrýt konce kostí a umožňuje hladký pohyb. Přínosem chondroitinu je podpora pružnosti kloubů a jejich promazání, které napomáhá při zotavení z cvičení a při boji proti zánětu, ztuhlosti a bolesti.

Kolagen je základním stavebním kamenem pojivových tkání. Je přirozenou součástí kostí, šlach, vazivových tkání, pouzder orgánů, ale i pokožky, zubů a dásní. S přibývajícím věkem se tvorba kolagenu postupně snižuje, což se projevuje stárnutím kůže, problémy s vlasy i nehty, ale především bolestmi kloubů. 

fif.jpg

Boswellia neboli kadidlovník, je vzácný strom obsahující látky, které jsou podle východní medicíny první volbou, když klouby přestávají poslouchat a začínají bolet. Je vyhledávána pro své výrazné protizánětlivé účinky, kterými přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů.

Vitamin C hraje v lidském těle důležitou roli při tvorbě kolagenu, čímž přispívá k normální funkci kůže, dásní, cév, kostí i chrupavek.

Doplněk stravy Hyalfit je dostupný v balení po 60 tobolkách za 720,80 Kč. Doporučuje se užívat 1-2 tobolky denně, nejlépe ráno.

619f6eb5e473cobrazek.png
Doplněk stravy

Více informací naleznete na www.pripravky-aurovitas.cz

619f6ef8eaf66obrazek.png

Reklama