Fotbalové dresy pro českou reprezentaci na  Euro 2008 představily v zámeckém hotelu Sychrov na „Dni Tipsportu“ – největší české sázkové kanceláře – Česká Miss 2008 Eliška Bučková, první vicemiss Hana Svobodová a druhá vicemiss Elisavet Charalambidu.

Nová Česká Miss potom zavzpomínala, jak se před vyhlášením soutěže cítila, když se dozvěděla, že si její předchůdkyně na trůnu Lucie Hadašová, stejně jako první a druhá vicemiss 2007 Eva Čerešňáková a Sarah Lilian Fisherová, u Tipsportu vsadily, že vyhraje.  „Věděla jsem to, ale snažila jsem se to nevnímat a nedávat si přílišné naděje, aby pak případné zklamání nebylo tak velké,“ odpověděla Bučková na dotaz moderátorky Nicol Lenertové. Rodačka z jihomoravské Strážnice pak přiznala, že svým vítězstvím potěšila i bratra, který si vsadil u Tipsportu na úspěch své půvabné sestry několik stovek z kapesného.

České Miss v nových reprezentačních dresech, zleva 2.vicemiss Elisavet Charalambidu, 1.vicemiss Hana Svobodová a Česká Miss 2008 Eliška BučkováTisková konference, mluvčí Tipsportu Ing. Lubomír Ježek ve společnosti Českých Miss, zleva Česká Miss 2008 Eliška Bučková, 1.vicemiss Hana Svobodová a 2.vicemiss Elisavet Charalambidu

 

 

 

 

 

 

 

 
Mírně zklamaný byl tatínek 2. vicemiss Elisavet Charalambidu. „Táta si také vsadil na moje vítězství, ale nakonec mu finanční ztrátu nahradila radost alespoň z třetího místa,“ prozradila s úsměvem vysoká tmavovláska.

Reklama