Ve víně je krása

Vinná réva je velmi bohatá na ovocné kyseliny a antioxidanty. Antioxidanty – přírodní polyfenoly účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu její elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pokožku hladkou, pružnou, jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny mají skvělé regenerační, hydratační a omlazující účinky.

ko2.jpg

Z vinohradu do kosmetiky

Manufaktura miluje české přírodní ingredience a s radostí je zapracovává do všech svých produktů. I proto při přípravě kosmetiky sáhla po vinné révě. Receptury Vinné kosmetiky jsou založeny na využití nejrůznějších forem jejích výtažků– antioxidačního oleje z hroznových jadérek, anti-aging extraktu ze slupek vinné révy či re

vitalizujícího poctivého bílého vína. To Manufaktura získává přímo z rodinného jihomoravského vinařství Pfeffer, které má vlastní vinohrady ve vyhlášené vinařské oblasti Rakvice.

vin4.jpg

O doušek krásnější

Vinná kosmetika Manufaktura napomáhá regeneraci, hydrataci a omlazení pokožky. Ochraňuje důležité kožní lipidy a proteiny a zanechává pleť hladkou a jemnou. Specialitou této řady je zeštíhlující sérum, které účinně bojuje proti celulitidě a předchází vzniku strií. Dámy jistě ocení svěží vinnou vůni s ovocnými tóny, která celou řadu provází. Tak na zdraví a na krásu!

ko1.jpg

Znáte Resveratrol?

Zajímavým doplňkem Vinné kolekce je také unikátní doplněk stravy pro pleť a pokožku, který mimo jiné obsahuje resveratrol z vinné révy. Ten pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a předcházet tak vzniku závažných civilizačních chorob. Objevte i Vy kouzlo nutrikosmetiky (doplňků stravy) a podpořte svůj půvab a mladistvost i zevnitř! 

Více na Manufaktura.cz.
624ac78ee7962obrazek.jpg