Představujeme vám novinky vlasové kosmetiky Schauma od Schwarzkopf & Henkel, které na trh přinášejí dvě nové varianty kondicionérů na vlasy ve spreji – Schauma Pro lesk barvy pro barevné vlasy a Schauma Samet & hedvábí pro nepoddajné vlasy bez lesku.

 

Snaha žen pečovat o své vlasy sahá do dávné minulosti. Nejrůznější složité recepty na vyživující kúry, které měly vlasům dodat lesk, nám s radostí předávaly už naše babičky. V dnešní uspěchané době je však představa několikahodinové kúry poněkud nereálná. Vyhledáváme přípravky jednoduché na manipulaci, ale zároveň šetrné k našim vlasům, abychom je ani při častém používání nezatěžovali. Právě těmto požadavkům vycházejí vstříc novinky vlasové kosmetiky Schauma od Schwarzkopf & Henkel, které na trh přinášejí dvě nové varianty kondicionérů na vlasy ve spreji – Schauma Pro lesk barvy pro barevné vlasy a Schauma Samet & hedvábí pro nepoddajné vlasy bez lesku. Není třeba oplachovat!

 

Snadná péče, krásné vlasy!

 

Kondicionéry se za poslední roky staly nedílnou součástí vlasové péče. Vlasy se po jejich použití snáze rozčesávají, jsou  lesklejší na pohled a na dotek krásně hebké. Nové varianty kondicionérů Schauma nabízejí jednoduchou aplikaci pomocí rozprašovače, a navíc se po jejich použití nemusíme zdržovat oplachováním. Jemná receptura zajišťuje šetrnost k vlasům, které pak nejsou zatížené a my se tak nemusíme obávat zplihlého efektu ani při častém použití.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nové kondicionéry Schauma ve spreji jsou nabízeny  v těchto dvou variantách:

·         Schauma kondicionér ve spreji Pro lesk barvy – pro barevné vlasy:

Speciální receptura pro ochranu barvy s UV filtrem stabilizuje barevné pigmenty ve vlasech. Barva vlasů je tak dlouhodobě chráněna a zůstává na dlouhou dobu svěží a výrazná.

 

·         Schauma kondicionér ve spreji Samet & hedvábí – pro nepoddajné vlasy bez lesku:

Složení s obsahem oleje ze šípkové růže uhlazuje povrch vlasů a dodává jim intenzivní lesk. Výsledkem jsou vlasy hebké jako hedvábí a lesklé jako samet.

 

Obě varianty kondicionérů Schauma ve spreji jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 68,50 Kč