Ať chcete věnovat pozornost kterékoli části svého těla, najdeme vám pomocníka z řady Beauty care produktů společnosti Panasonic. Široká škála výrobků osobní péče je určena pro každou ženu, která chce vypadat dokonale bez zdlouhavých procedur.

http://www.panasonic.cz/krasa/

Pěnová epilace?
Každá z nás touží mít krásné hladké tělo bez chloupků. A každá si přeje, aby jejich holení bylo pokud možno co nejednodušší, nejrychlejší a co nejméně bolestivé. Epilátory Panasonic umožňují epilaci na mokro, která v porovnání s běžnou suchou epilací snižuje možnost výskytu podrážděných míst. Konečně se tak epilace nemusejí obávat ani ženy s velmi citlivou pokožkou. A epilace je šetrnější a zároveň rychlejší a pohodlnější. 

Krásné řasy? S to je hračka! 
Některé věci jsou „in“ po celé generace. Krásně upravené řasy mezi ně bezesporu patří. S péčí o ně vám pomohou výrobky Panasonic. Kleštičky na řasy EH2331 s jedinečným dvoufázovým systémem vytvarují vaše řasy za tepla a dosažený dokonalý vzhled jim díky tomu dlouho vydrží. Ideálním nástrojem pro konečné úpravy je druhý neméně důležitý pomocník. Kartáček na řasy EH 2351, který je vybavený tepelným tělískem, dokonale oddělí každou vaši řasu a vytvoří tak jemný vějíř z rozčesaných řas… a vy můžete vyrazit. Vašemu pohledu nikdo neodolá!

Pára místo elixíru mládí
Ionizační parní lázeň Panasonic EH2424 využívá páry ke zvlhčení pokožky do hloubky. Když se po použití lázně póry na vaší pleti znovu uzavřou, zůstane hydratovaná zevnitř, tedy pružná. Při pravidelném ošetřování pleti pomocí ionizační parní lázně odstraníte první vrásky, obnovíte hebkost a pružnost pokožky a zpomalíte její stárnutí. Svěží přirozená krása pak bude pro vás každodenní samozřejmostí.

Péče o ruce a o nohy
Kompletní péče o ruce ES 2401 s výměnnými nástavci na pilování, broušení a leštění nehtů, která má navíc i nástavec na úpravu kůžičky, je jednoduchým univerzálním pomocníkem. Díky němu zvládnete péči o svoje ruce doma snadno a rychle.
Náležitou péči si ale zaslouží i vaše chodidla. Ta patří k nejvíce namáhaným částem našeho těla. Proto si zaslouží náležitou péči, se kterou vám pomůže elektrická pemza Panasonic ES 2502. Má široký nástavec s hrubším povrchem pro rychlé odstranění tvrdé a suché kůže na patách a jemnější úzký nástavec pro odstranění ztvrdlé a zrohovatělé pokožky z menších a citlivějších míst nohou. Vyzkoušejte ji a uvidíte, že péče nohám věnovaná se vám vrchovatě vrátí.

Tváří v tvář špičkovému holení
Aby vám byl partner důstojným protějškem, věnujte mu super rychlý holicí strojek s nanobřity broušenými stejnou technologií jako japonské meče samurajů. Stejně jako dámské epilátory i tyto strojky je možné používat nasucho i namokro s použitím pěny. Jsou tak k pleti vaší drahé polovičky mnohem šetrnější! Více informací na www.panasonic.cz

Reklama