Paris Hilton
I několik měsíců po svatbě je dědička hotelového impéria věrná světlým barvám. Asi si chce stále připadat jako nevěsta. Třpytivé stříbrné šaty by klidně na další svatbu obléknout mohla. Šaty z Atelier Zuhra byly z transparentní látky, a tedy velmi sexy. Zajímavým detailem byl nejen pláštík, ale také rukavičky bez prstů. Tohle se Paris rozhodně povedlo.

cl1.jpg
Foto: Profimedia

Lady Gaga
Jak je to u ní poslední dobou zvykem, zpěvačka Lady Gaga dorazila za elegantní dámu. Černé hedvábné šaty Giorgio Armani Privé zaujaly bílou vlečkou, která byla spuštěna z jednoho ramene. Zpěvačka šaty doplnila výrazným náhrdelníkem a náušnicemi Tiffany & Co.

profimedia-0679478264.jpg
Foto: Profimedia

Chrissy Teigen
Modelka Chrissy Teigen zvolila růžové princeznovské šaty bez ramínek. Disponovaly bohatou sukní s výrazným volánem a tento motiv byl zopakovaný i v horní části korzetu. S objemnou róbou se modelce trochu obtížněji chodilo, ale snaha o wow efekt se neminula účinkem. Šaty byly od značky Nicole and Felicia Couture.

profimedia-0680032423.jpg
Foto: Profimedia

St. Vincent
Pozornost upoutala i zpěvačka St. Vincent oděná do Gucciho. Z jejích šatů s flitry a bohatými rukávy doslova prýštila romantika. I když o potřebnosti aplikací na sukni a rukávech se dá polemizovat. Šlo ovšem o velmi podobný model tomu, který oblékla herečka Jessica Chastain před pár dny na Oscary. Navíc šlo o stejnou značku.

profimedia-0679353789.jpg
Foto: Profimedia

Tayla Parx
Na opačné straně žebříčku, a tedy mezi nejhůře oblečené celebrity, se bez jakýchkoli pochybností zařadila zpěvačka Tayla Parx. Pravděpodobně šlo o kompenzaci nedostatku slávy, kdy se písničkářka snažila zaujmout alespoň bizarním vzhledem. V zeleném kompletu s trny připomínala něco mezi krokodýlem a dinosaurem.

profimedia-0679317565.jpg
Foto: Profimedia

Justin a Hailey Bieber
Moc se to nepovedlo ani zpěvákovi a jeho manželce modelce. Jednoduché bílé šaty bez ramínek značky Saint Laurent postrádaly jakýkoli nápad, ovšem zpěvák to s nápaditostí zase poněkud přehnal. Přišel oděný do značky Balenciaga. O několik čísel větší oblek vypadal, jako by ho podědil po dědečkovi, růžový kulich neměl na červeném koberci co dělat a podivné boty připomínaly oblíbenou zahradní obuv mnohých Čechů.

profimedia-0679738961.jpg
Foto: Profimedia

Billie Eilish
V pozitivním slova smyslu rozhodně nepřekvapila zpěvačka Billie Eilish, která zůstala i tentokrát věrná svému temnému stylu. Černé šaty doplnila velkým kabátem  značky Rick Owens oblečeným prapodivným způsobem. A k tomu si vzala černé vysoké ponožkové boty. Dalšího komentáře asi netřeba.

profimedia-0679613790.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Harpers Bazaar, Instagram Chrissy Teigen, People, Page Six, Profimedia

Čtěte také: