Gliss Kur díky nové inovované receptuře vlasy zevnitř dokonale posiluje, navenek zkrášluje. Nový Gliss Kur od Schwarzkopf & Henkel působí přesně tam, kde je péče nejvíce třeba.

Přípravky Gliss Kur poprvé dokáží obnovit ztracenou hmotu vlasů. Nejenže napravují poškození na povrchu, ale obsahují i mikroproteiny, které pronikají do hloubky vlasů a vyplní jeho chybějící strukturu přesně tam, kde je to třeba.

Tajemstvím úspěchu je nová přísada Pontalacton v kombinaci s makro a mikroproteiny. Aktivní makroproteiny analyzují povrch vlasu, regenerují jej a uhlazují na povrchu, zatímco drobnější, s vlasy identické mikroproteiny pronikají hluboko do vlasů a důkladně obnovují jejich poškozenou strukturu, aniž by se dotkly zdravých míst vlasů.

Dalším vylepšením je i zdokonalená receptura šamponů založená na moderní silikonové bázi, která vlas dokonale vyhladí, ale neulpívá v něm. Vlasy tak získají výrazně vyšší lesk, lepší odolnost a větší objem.

 

 

 

 

Novinky pro ještě lepší péči

Velmi populární řada Gliss Kur Liquid Silk - pro poškozené vlasy a vlasy bez lesku je nyní obohacena o dva nové přípravky. Kromě dosavadního šamponu, balzámu a regeneračního kondicionéru ve spreji je nyní k dispozici nově:

Gliss Kur Liquid Silk

Express Repair kondicionér

Regenerační kúra

Gliss Kur Express Repair kondicionér – doplňková péče – inovativní dvousložkový kondicionér v rozprašovači. Lze nanášet na vlhké i suché vlasy po celé jejich délce nebo jen na poškozená nebo zacuchaná místa. Před použitím se musí protřepat, neoplachuje se.

Gliss Kur Regenerační kúra – intenzivní péče bez oplachování – intenzivní regenerační prostředky obsahující s vlasy identické mikroproteiny pronikající do struktury vlasů, kde nahrazují poškozené nebo zcela chybějící vlasové částice. Lze používat po celé délce vlasů nebo nanášet jen na poškozené konečky. Nanáší se na umyté a ručníkem vysušené vlasy, neoplachuje se.

Reklama