hop.jpg
Foto: Lukáš Kimlička a Patrik Staňek

Zářivé přírodní barvy jsou úplně jiné než extravagantní módní odstíny. Není tedy divu, že cesta za krásou vedla u každého z fotografů zcela rozdílným směrem.

Pro natolik zodpovědný úkol, jako je zachycení krásy, si Lukáš Kimlička s Patrikem Staňkem nemohli vybrat jen tak ledajaký foťák. Sáhli tedy po modelu P50 Pro od společnosti Huawei.

Nově představený model je dalším přírůstkem do osvědčené řady lídrů na trhu s fotomobily. Díky spojení revoluční optiky Huawei XD s foťákem Dual Matrix a technologií True-chroma Image zaručuje snímky profesionální kvality s přirozenými barvami a věrnými detaily.

Proč byl model P50 Pro ideální volbou pro tuto fotografickou výzvu? Huawei do fotoaparátu integroval tak kvalitní hardware, že se výsledné snímky mohou vyrovnat profesionálním zrcadlovkám. Detaily na fotkách jsou neskutečné ostré a barvy vypadají naprosto opravdově.

Magické odlesky Lukáše Kimličky

ba1.jpg
Foto: Lukáš Kimlička

Lukáš Kimlička si pohrál s půvabem lesklých luxusních barev výrazného make-upu modelky Kristiny Krajcirové. Její pohledy se do objektivu mnohdy upírají přes robustní broušené sklo, které vytváří neuvěřitelné obrazové efekty.

Kreace vizážisty Tomáše Vidy od rtěnky přecházející ze sytě fialové do temně zelené až po citronově žluté oční stíny se v Lukášových rukou zhmotnily v dechberoucí vizuální zážitek.

Na svých snímcích hravě pracuje s odrazy a zrcadlením světla. Tajuplné odlesky tváře a záhadné pohledy přes broušené sklo dodávají jeho fotografiím zasněný nádech, který velmzajímavě kontrastuje s bujarou energií překrásných barev.

ba2.jpg
Foto: Lukáš Kimlička

Jednoduchá krása Patrika Staňka

Před objektivem Dual-Matrix fotoaparátu Huawei P50 Pro Patrika Staňka se střídali zcela jiní modelové. Hadi s blyštivými šupinami, papoušci se zářivým peřím a mnoho dalších obyvatel džungle prověřilo Patrikův fotografický um.

za1.jpg
Foto: Patrik Staňek

Jedná se o snímky, jež se v mnohém liší od těch, se kterými přišel Lukáš Kimlička. Staňkovy fotky nejsou nikterak inscenované, ba právě naopak – zachycují čirou realitu, skutečnou krásu přírody. Majestátní šelmy, elegantní ptáci a hroziví plazi na snímcích Patrika Staňka potvrzují známé pravidlo o kráse v jednoduchosti a ztělesňují zcela odlišný postup dvou fotografů.

za2.jpg
Foto: Patrik Staňek

Dvěma cestami ke stejnému výsledku

Zatímco Lukáš Kimlička se pustil do odvážné hry s odrazy světel, pohledy přes skla a výraznou stylizací, Patrik Staněk si dal za cíl zobrazit ryzí opravdovost čisté přírody.

I když se každý vydal zcela jiným směrem, došli k totožnému cíli: zachytili nesmírnou krásu barev, která je všude kolem nás. Snímky obou fotografů jsou velmi živé a energické a nádherné barvy z nich přímo sálají.

Lukáš Kimlička s Patrikem Staňkem vykreslují na svých fotkách svět plný zářivých barev a dokazují, že krásu lze zobrazit mnoha různými způsoby.

Další borec v řadě - ohebný P50 Pocket

Společně s P50 Pro příchází také Huawei P50 Pocket, smartphone s ohebným displejem a OLED obrazovkou o velikosti 6,9 palce. Inovativní funkce umožňují zobrazení notifikací, i když je telefon složený. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a Huawei SuperCharge s výkonem 40 W ji dokáže rychle nabít. P50 Pocket má fotoaparát s technologií Ultra Spectrum, která dokáže zachytit krásu světa.

pok.jpg

Kde je můžete získat?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket můžete zakoupit v předprodeji od 26.1.2022 - 6.2.2022. Ke koupi Huawei P50 Pro dostanete sluchátka Huawei FreeBuds Pro a k Huawei P50 Pocket dostanete designová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick. Navíc se na oba dva modely stahuje prodloužená záruka o 1 rok.

Oba telefony koupíte na Consumer.huawei.com

Huawei P50 Pro za 29 999 Kč
Huawei P50 Pocket za 34 999 Kč

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

61fcf49372bebobrazek.jpg