Světoznámá francouzská značka Pierre Cardin si ho vybrala za svoji tvář s odůvodněním, že: „Pan Krampol je něco mezi Belmondem a Gabinem, a to přesně potřebujeme."

Smlouvu by měl herec podepsat v Paříži po Novém roce. Takovou předzvěstí modela Krampola je hercovo dnešní půlnoční vystoupení ve slovenské televizi Markíza, kde už si s diváky připije v „cardinovském" smokingu za 50 tisíc korun českých.

Tak pokud ve mně někdo vidí Belmonda nebo Gabina, jsem velice polichocen. Jsou to dva pánové, kterých si hluboce vážím. Modela jsem sice nikdy nedělal, ale už teď si to nacvičuju doma u zrcadla," říká Krampol, který dokonce proslul dabováním fenomenálního Jeana-Paula Belmonda.Podle informací Blesku to bude také Belmondo, který by měl Krampolovi popřát k jeho sedmdesátinám.

Pokud mu to jeho zdravotní stav dovolí. Belmondo ale souhlasí, a to je přímo skvělé," poznamenává fotograf a Krampolův manažer Miloš Schmiedberger, který pomáhal drahé kvádro od Cardina Krampolovi vybírat a je strůjcem veškeré spolupráce s francouzskou věhlasnou značkou.

Co tomu říkáte?
Jak se vám líbí Jiří Krampol?
Je podle vás podobný Belmondovi?
Nebo dokonce hraje jako Gabin?

Reklama