Pro princezny z Ledového království

Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Vydejte se s nimi Elsu najít a zachránit celé království se stavebnicí LEGO® l Disney Elsa a její kouzelný ledový palác (43172). Děti si s touto stavebnicí mohou přehrát oblíbené filmové momenty anebo vymyslet úplně nový příběh, který tak nikdy nekončí. S minipanenkami Elsy a Anny a s minifigurkami oblíbených dětských hrdinů Olafa, Marshmallowa a sněhuláčků si děti užijí spoustu kreativní zábavy v nádherném dvoupatrovém paláci se speciálním vysouvacím mostem, otáčecím schodištěm a parádním venkovním hřištěm. Součástí sady jsou i saně se třemi kočáry pro ještě více nových dobrodružství.
5edf54b2afd04obrazek.pngTip na hraní: Udělejte si filmový večer a připomeňte si společně kouzelné momenty z nejúspěšnější pohádky posledních let, které si potom můžete přehrát.

Stavebnice a doplňky LEGO® Friends zakoupíte na www.pompo.cz

Náš TIP: Kempujte s LEGO® Friends! Více inspirace najdete ZDE


5edf54d27c93bobrazek.png

Oslavujte s Popelkou

Zúčastněte se Popelčina královského večírku se stavebnicí LEGO® l Disney Popelka a oslava na zámku (43178). Tato stavebnice vznikla při příležitosti 70. výročí od zrodu příběhu o Popelce, která svého času zachránila společnost Disney před krachem. Je tedy co slavit! Na oslavě v Popelčině zámku se děti seznámí se všemi jejími přáteli, Luciferem, Brunem a myškami. Nasaďte si všichni párty klobouček a vyrazte prozkoumat zámek s interaktivní stavitelskou aplikaci LEGO Life se speciálními digitálními návody Instructions PLUS, které umožňují přiblížení a otáčení modelu. Tato zábavná stavebnice pro předškoláky a malé děti jim pomůže naučit se stavět z LEGO kostek. Sada obsahuje podložku pro snadný začátek, s níž bude stavění jednodušší, a také podrobný návod, který pomůže i nováčkům složit si svůj první vlastní model.
5edf54e66d935obrazek.pngJak si spolu hrát: Uspořádejte vlastní královskou večeři, kde budete podávat jen oblíbená jídla, která společně připravíte.
5edf54fd036e1obrazek.png

Dobrodružství s Malou mořskou vílou

Prožijte příběh Malé mořské víly s kouzelnou knihou LEGO® | Disney Ariel a její pohádková kniha dobrodružství (43176). Tato stavebnice obsahuje otevírací knihu se 2 světy. Prvním z nich je podmořský palác Ariel s otevírací škeblí, skluzavkou a různými šperky, tím druhým je pláž s lodí. Sada se dá snadno přenášet, děti si tak kreativní hraní mohou užít kdekoliv. Oblíbené postavy princezny Ariel, prince Erika, a k tomu navíc LEGO figurky Sebastiana a umožňují snadné hraní a přehrávání všech oblíbených scén z Disney dobrodružství. Součástí sady jsou také 2 archy se samolepkami pro výzdobu knihy.
5edf550f5b9d1obrazek.pngTip na hraní: Přečtěte si spolu příběh Malé mořské víly a přehrajte si spolu oblíbené momenty. Při sledování pohádkového příběhu z dílny Disney se zaposlouchejte do hudby, za kterou dostal tento film hned dva Oscary, a to jak za hudbu, tak za píseň.
5edf556192690obrazek.png
5edf55700abcaobrazek.png

Naše články:

Jezdecký klub v obýváku se stavebnicemi LEGO®
FriendsDobrodružství v přírodě s kamarádkami LEGO®
FriendsChybí vašemu dítěti školka? Máme tipy, jak mu nahradit hry, a ještě ho i něco nového naučit!
Hrajte si na šéfkuchaře
Hrát si spolu má smysl, pojďme stavět společně

Reklama