Vévodkyně Meghan

Zatím nejčerstvějším přírůstkem do královské rodiny je dcera Harryho a Meghan, která se narodila 4. června v 11:40 hodin s porodní váhou 3,5 kilogramu v Santa Barbara Cottage Hospital. Výběrem jména vzdali rodiče hold hned dvěma důležitým ženám. Holčičku pojmenovali Lilibet Diana. Lilibet je přezdívka královny Alžběty II. a Diana je jméno Harryho zesnulé matky.

60bd20f573bb3cl.jpg
Foto: Profimedia

Princezna Eugenie

Letošní baby boom zahájila princezna Eugenie, vnučka královny Alžběty II., která 9. února porodila svého prvního syna. Spolu s manželem Jackem Brooksbankem mu dali jméno August Philip Hawke.

Pippa Matthews

Letos porodila i Pippa Matthews, rozená Middleton, která je sestrou vévodkyně Kate. Sice oficiálně nepatří do britské královské rodiny, ale široká veřejnost se jí díky příbuznosti s Kate hodně věnuje. Dne 15. března přivedla na svět své druhé dítě. Po synovi to byla tentokrát dcera. Dostala jméno Grace Elizabeth Jane.

60bd2126d6feaprofimedia-0605291693.jpg
Foto: Profimedia

Zara Tindall

Trojnásobnou maminkou se 21. března stala Zara Tindall, dcera princezny Anny a vnučka královny. Porod třetího dítěte byl tak rychlý, že to dokonce nestihla ani do nemocnice a syna Lucase Philipa Tindalla přivedla na svět v koupelně.

60bd21928ef48profimedia-0613361571.jpg
Foto: Profimedia

Princezna Beatrice

Pozadu nemohla zůstat ani princezna Beatrice, sestra princezny Eugenie a vnučka Alžběty II. Spolu s manželem, kterým je Edoardo Mapelli Mozzi, těhotenství oznámili v květnu s tím, že miminko by mělo přijít na svět na podzim. Bude to jejich první dítě.

Zdroj: podcast The Good, The Bad and Rugby, BBC, Royal, Royal Sussex Royal, Instagram

Reklama