shutterstock-691707352.jpgFoto: Shutterstock

Královna sýrů

Královna sýrů je žena, která zatím neměla na opalování příliš času. Sluníčka bylo letos pomálu a na chození do solárka nemá čas. Většinou kolem ní poletují dvě děti. Z idylické představy o návštěvě koupaliště se stává noční můra. Při odchodu se barva její kůže mění na rudou.

Strážkyně chlóru

Strážkyně chlóru je profesionální návštěvnice koupaliště. K vodě chodí ráda sama. Sluneční brýle jí zakrývají půlku obličeje, o druhou se postará velký klobouk. I přes to používá silnou vrstvu make-upu. Má to nejlepší místo s výhledem na plavčíka a o půl dvanácté dlouhými gelovými nehty pojídá mastné hranolky. Dříve kouřila normální cigarety, ale teď už raději elektronické. Do vody nechodí, od toho na koupališti přece není!

Tajnůstkářka

Tajnůstkářka je žena, která se na koupaliště nevydává tak úplně dobrovolně. Přemluvily ji totiž kamarádky, které na jaře makaly v posilovně. Tajnůstkářka se v době nouzového stavu válela doma a objednávala si pizzy. Celou dobu na koupališti střeží svůj špíček na břiše a začínající celulitidu. K bazénu chodí většinou ovázaná šátkem. Modlí se, aby její utrpení brzy skončilo a plánuje, že si najde jiné kamarádky.

Vyčazená fujara

Vyčazená fujara je velmi stará, velmi hubená a velmi vrásčitá paní, která se na koupališti snad narodila. I přes to, že nebylo hezké počasí, byla na něm od té doby, co se otevřelo. Její pleť připomíná vysokoprocentní belgickou čokoládu, a i když je na koupališti od roku 2018 zakázáno kouřit, pálí jednu za druhou. Plavčíci z ní mají strach a kdykoliv jí jdou napomenout, zpátky schytají pleskanec přes zadek.

Influencerka koupaliště

Člověk koupališťový se časem vyvíjí. Proto se poslední dobou ukazují nové a nové typy. Jedním z nich jsou influencerky. Ty rozhodně nepřišly za osvěžením, ale za tvrdou prací! Najdeme je například u kraje plaveckého bazénu, kde je v tu chvíli nejméně lidí. Tam vytváří obsah na své profily, který po úpravě vypadá jako z dovolené v Karibiku.

Reklama