Už nikdo by teď o Christině Aguilera neměl říkat, že je nevhodně oblečená. Zpěvačka, která je často označovaná za nejhůře oblékanou ženou v šoubyznysu a její celková image je módními odborníky hodnocena jako "přehnaně vyzývavá a laciná", se nyní oficiálně stane "příslušnicí módní branže". Na úterní tiskové konferenci ji totiž Donatella Versace představila jako novou tvář této značky.
Bude to právě Christina, která bude propagovat modely z Donatelliny jehly určené na tento podzim a zimu. "Jsem velmi vzrušená, protože tohle je pro mě úplně jiný svět," svěřila se Christina tisku. Šéfka módního kolosu Donatella uvedla, že detaily reklamní kampaně, která bude postavena na této dvaadvacetileté zpěvačce, ještě nejsou doladěny, ale že Christina se na akci chce podílet a přichází se svými vlastními nápady, jak celou věc pojmout.
Proč si však značka Versace vybrala za ústřední modelku zimní sezóny ženu, kterou módní experti kritizují za její nevkusnost? Zřejmě jde o nepříliš nápaditý reklamní trik, kdy Donatella předpokládá, že právě "kontroverzní" postava Christiny by mohla přitáhnout zájem veřejnosti. Ředitelka Versace však své rozhodnutí zdůvodňuje takto: "Dívala jsem se na Christininy videoklipy a ty mi svou propracovaností vyrazily dech. Je to výborná tanečnice, skvělá zpěvačka a její hlas je skutečně ohromující." Její nová hvězda na tato slova reagovala překvapeným vydechnutím a chycením se za srdce. "Je mnoho věcí, které mám na Donatelle ráda. Slibuji, že budu nosit všechno, co navrhne," uvedla.
Donatella Versace začala známému módnímu domu šéfovat poté, co byl její bratr Gianni, zakladatel značky Versace, před téměř pěti lety zastřelen atentátníkem. Zlé jazyky už delší dobu tvrdí, že Donatelliny návrhářské počiny zdaleka nedosahují kvalit jejího bratra.
Reklama