Na slavnostním předávání cen UNICEF Spain Awards v Madridu nesměla chybět královna Španělska a čestná prezidentka nadace, která pro tuto událost zvolila velmi impozantní elegantní outfit. Smyslem je ocenění práce jednotlivců a organizací, kteří se snaží podpořit a dosáhnout změny života zranitelných a ohrožených dětí a obhajovat práva dětí jako takových.

image.png
Foto: Profimedia

Letizia během ceremoniálu předala letošní ceny. Mezi oceněnými bylo nemocniční oddělení, novinářka nebo afghánská aktivistka.

Královna na udílení cen UNICEF oblékla sako značky Hugo Boss Jocalua v růžové barvě, kalhoty Tapia taktéž v růžové a saténovou halenku Carolina Herrera z kolekce Cylani. Ke kostýmku obula boty ve velbloudí hnědé s otevřenou patou a 5,5cm podpatkem od Isabel Abdó Carie. Ty jsou dostupné na e-shopu značky za 7 375 Kč. Celý outfit doplnila náušnicemi Gold & Roses Double Dagger a prstenem Corteno.

Pokud vás něco z outfitu zaujalo, všechny kousky z outfitu si můžete také koupit, jsou dostupné v běžných velikostech na e-shopech značek. Dá se očekávat, že se rychle vyprodají, jelikož komplet saka a kalhot je aktuálně ve slevě. Sako je dostupné ještě v modré a černé barvě.

Zdroj: Medium, newmyroyals, isabelabdo, dailymail

Reklama