letx.jpg
Foto: Profimedia

Španělská královna Letizia se ve čtvrtek zúčastnila akce věnované Světovému dni vzácných nemocí. K této příležitosti oblékla dlouhé košilové šaty s páskem. Okázalý kousek v barvě Viva Magenta, kterou společnost Pantone zvolila jako barvu tohoto roku, pochází od španělského návrháře Roberto Verina. A nutno říci, že královně opravdu sluší.

Šaty jsou vyrobeny z tuhého hedvábného taftu s košilovým límečkem a dvojitým zapínáním na knoflíky. K dostání jsou na stránkách návrháře za 395 eur, přibližně 9,5 tisíce korun. Košilové šaty jsou skvělou volbou, když je dobré počasí. Jsou elegantní, omlazující a snadno se kombinují. Na jaře se dají krásně doplnit dlouhým trenčkotem.

Také jsme psali: Peplum styl je opět na vzestupu: Oblékla ho princezna Kate, o týden dříve i Eva Pavlová

FotoJet-2-.jpg
Foto: Profimedia

Košilové šaty v různých délkách budou letos na jaře a v létě opět hitem. Už dávno byly skvěle přijaty módními odborníky, kteří vyzdvihují hlavně jejich skvělý střih.

Co se doplňků týče, měla na sobě Letizia lodičky v barvě podobné šatům od značky Carolina Herrera. Na uších pak měla náušnice od Gold & Roses s bílými diamanty a smaragdy a prsten od Coreterno.

Letizia opět ukázala, proč je považována za jednu z nejlépe oblékaných členek královských rodin po celém světě.

Čtěte takéKrabí sandály, boty, které se vrací do módy a v létě by neměly chybět ve vašem botníku

Zdroje: Daily Mail, New My Royals