profimedia-0793319362.jpg
Foto: Profimedia

Královna Letizia (50) a její dcery princezna Leonor (17) a Sofia (16) oblékly slušivé letní šaty v pestrých barvách, když se připojily ke králi Felipemu během návštěvy malebných zahrad Alfabia.
Čtyřčlenná rodina při společné prohlídce španělské turistické atrakce vypadala jako klasická rodinka, která si užívá společné chvíle. Málokdo by na první pohled řekl, že jde o královskou rodinu. I jejich outfty zapadly mezi „obyčejný“ lid.

Letizia sáhla po fuchsiových midi šatech na ramínka, které byly v pase staženy provázkem. Velice podobný model ve stejné barvě prodává Mango za 1 299 Kč a v jiných barvách pak ještě Marks & Spencer za 2 199 Kč. Outfit doplnila elegantní kabelkou z palmového listu od značky Audali a párem trendy espadrilek od Espardenyes Torres.

blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Leonor, která vypadala neméně stylově, zvolila zářivé zelené šaty s elegantními detaily knoflíků a výraznými rukávy ze směsi lnu z Manga. Podobně jako její matka na nohy obula espadrilky. Princezna z Asturie však zvolila variantu na klínu od značky Mint & Rose.

Její sestra sáhla po bílých viskózových šatech Fedora od značky Ba&Sh s barevnými vzory v boho stylu a taktéž obula espadrilky na klínu. Jde o model JAVA34 od značky Macarena, který za 2 153 Kč prodává například český e-shop SparToo.

Král Felipe zvolil ležérní outfit skládající se ze světle modré košile, bílých kalhot a modrých bot.

kol.jpg
Foto: Se souhlasem Espardenyes de Ibiza, Mint & Rose, Espardenyes Torres, Macarena, Mango, Audali, Ba&Sh

Zdroje: Espardenyes de Ibiza, Mint & Rose, Espardenyes Torres, Macarena, Mango, Audali, Ba&Sh

Reklama