profimedia-0781189353.jpg
Foto: Profimedia

Královna Letizia se s králem Felipem VI. zúčastnili Dne ozbrojených sil. Vojenská přehlídka se konala v centru Granady. 

Psali jsme také: Královna Letizia oblékla bílou a vypadala božsky. I bílá paní by záviděla

Outfit královny byl jak jinak než stylový a elegantní, takovou už ji známe. Na tento slavnostní den oblékla bílou překříženou halenku s nabíranými rukávy značky Boüret a abstraktní sukni do pasu v midi délce. To byl hlavní prvek jejího outfitu, jelikož se jednalo o dost výrazný kousek. Zahrnovala barvy, jako je růžová, oranžová, fialová, zelená, žlutá nebo modrá. Abstrakce má vytvářet květinový dojem, což je jeden z aktuálních trendů. Na nohy obula fuchsiové podpatky se špičatou špičkou na pásek značky Magrit a malou kabelku v podobné barvě.

Pokud se budeme bavit o doplňcích, vsadila na minimalismus a jediný šperk, který na sobě měla, byl prsten a náušnice (značka Pabery). Co se týká vlasů, své krásného kaštanové vlasy svázala do nízkého elegantního culíku. Make-up měla opět nenápadný a velice lehký. Jemné hnědé kouřové stíny doplnila světle růžovou rtěnkou.

profimedia-0781189330.jpg
Foto: Profimedia

Není tajemstvím, že podobně jako princezna Kate, i Letizia své kousky recykluje. To znamená, že je opakovaně nosí na různé příležitosti. Tuto halenku měla například naposledy při posledním udělí den Princess of Girona.

Královna se tímto outfitem nádherně doplnila ke svému manželovi, který se oblékl tradičně – vojensky a elegantně. Na jejím outfitu se pravděpodobně podílel její stylista José Hidalg.

Zdroj: dailymail, Profimedia, Elespanol

Psali jsme také: Nejen Kate recykluje. Královna Letizia vytáhla ze skříně starší šaty, ve kterých opět udělala parádu

Reklama