5b990b88b245dobrazek.png
Rocková kapela složená z čertů, ve které zpívá čarodějnice. Zloduch, který stvoří monstrum, a chce pomocí něj ovládnout svět. Královna přírodních sil – zkráceně se jí říká Královna Kapeska, moudrá a laskavá, která dětem odpustí i lži, aby je pak poučila, jak jsou věci správně.
5b990afaaf19bobrazek.png

5b990b0e5c394obrazek.pngPoučení dospělých i dětí, jak a proč se hezky chovat k přírodě a hlavně neuvěřitelně vtipný, inteligentní a laskavý humor, jehož vliv je rozložen na dospělé i děti je hlavní silou celého muzikálu. Dá se jednoduše říci, že to PIXA PRO zase dokázala, a to i díky bravurnímu scénáři manželů Pixových a textů jejich dcery Kristýny. Kapeska se řadí jednoznačně k tomu nejlepšímu, co se aktuálně v českých hudebních divadlech uvádí.

Skvělé herecké obsazení patří také bezesporu k nejlepším, jaké v hudebních dílech najdeme, a to se na jevišti během představení objeví 36 velkých i malých herců. Krásné kostýmy Evženie Rážové berou všem dech a spolu s výpravou jsou bez nadsázky dechberoucí nejen pro malé, ale i pro velké diváky. Správné hudební dílo dělá především skvělá hudba a že Tomáš Beran umí, předvedl již na Kapce medu pro Verunku, na kterou Královna Kapeska volně navazuje. Ani o fantastické pěvecké výkony není v Kapesce nouze, ať už to je Martina Pártlová, Jana Zenáhlíková, Michaela Sejnová, David Gránský či Kačka Průšová.

Pokud jste ještě Královnu Kapesku neviděli, je to snad pouze tím, že nemáte v okolí nikoho, kdo by Vám o ní nadšeně vyprávěl, buďte tedy Vy první a pak o Kapesce nadšeně vyprávějte svým přátelům.
5b990b08cd7eaobrazek.png

Všechno podstatné najdete na těchto stránkách.

Rodinné vstupné na 7. a 21.10. v 10:30h – 1990 Kč / 4 ks vstupenek.

Královna Kapeska se hraje v divadle Hybernia.

Reklama