bet-fb.jpg

Foto: Profimedia

Podle odborníků na královskou rodinu jde o strategický krok, který má zajistit, aby byla královna dobře vidět, uvádí Independent. V dokumentu The Queen vysvětluje Sophie, hraběnka z Wessexu, že královna musí vynikat. „Lidé pak mohou říkat: Viděl/a jsem královnu. Nezapomeňte, že když se někde objeví, davy jsou dvě, tři, čtyři, deset, patnáct řad hluboké a někdo chce říct, že viděl alespoň kousek královnina klobouku, když prošla kolem,“ říká.

profimedia-0615570093.jpg

Foto: Profimedia

Sali Hughes, autor knih Our Rainbow Queen: A Tribute to Queen Elizabeth II a Her Colourful Wardrobe, v dřívějším rozhovoru pro Good Morning America zase řekl, že každý outfit královny je dobře promyšlený. Královna má k dispozici i svou osobní asistentku a vrchní stylistku Mary Angelu Kelly, která po jejím boku působí už od roku 2002.
 
Ze všech barev, které královna oblékne, je podle časopisu Vogue nejpoužívanější modrá. Tu měla na sobě ve 29 % situací. Následují květinové vzory a zelená. Těsně za nimi jsou pak růžová a fialová. Čas od času ji ale můžeme vidět například i ve žluté a dalších výrazných barvách

trtr-1-.jpg

Foto: Profimedia


Zdroj: Independent, Indian Express, Vogue, Express

Reklama