Ukazovat spodní prádlo bylo považováno dlouhou dobu za pořádné faux-pas. O kalhotkách to platí stále, ale podprsenky dostaly zelenou a stávají se regulérní součástí celého outfitu. Ale jak na to, aby to nebylo úplně přes čáru?

Podprsenka by měla plnit několik základních funkcí: měla by perfektně sednout, nikde neškrtit, nic by nemělo přetékat, zarývat se, vylézat nebo nepřirozeně překypovat. Podprsenka by měla být naší nejlepší kamarádkou a základem šatníku každé ženy.

podpr

Krajky ven

prádlo

Z vykukujících podprsenek se stal doslova trend. Nebyl to žádný omyl, ale záměr. Ty největší módní ikony přestaly tuto část spodního prádla skrývat a začaly ji bez studu vystavovat na odiv. To samozřejmě neznamená, že začaly ženy chodit (skoro) nahoře bez, jen podprsenka dostala novou funkci – sexy detail a perfektní tečka těch nejjednodušších outfitů.

prádloEmma Smetana

prádloprádloKhloe Kardashian, Markéta Konvičková

Jak na to?

  • Viditelná podprsenka vyžaduje pořádnou dávku citu, velmi jednoduše se totiž celý outfit může zkazit a začít působit nevkusně a vulgárně.
  • Nejlépe v tomto případě vypadá tzv. braletka, tedy podprsenka krajková a bez kostic.
  • A s výše zmíněným souvisí i tento bod – vykukující krajky podprsenek jsou spíše módní záležitostí vhodnou pro ženy s menším poprsím.
  • Méně je více, a tak nechte vykouknout jen trochu krajek – okraje ramínek, boční strany podprsenky, lemy košíčků.
  • Krajky se nejlépe rozumí s jednoduchými vršky – topy, volná trika, nátělníky s průstřihy, volné šaty nebo košile pánského střihu.
  • Tato paráda není rozhodně vhodná na události typu pracovní schůzka, porada, pohovor. Ve firmě, kde je vyžadován dress-code, nenechte také nic vykukovat.
  • Nebojte se barev... máte bílou košili? Co takhle pod ní obléknout například podprsenku růžovou nebo modrou. Černé zavinovací šaty? Šedivý lem podprsenky bude vypadat skvěle!

Také si přečtěte:

Reklama