Herec a zpěvák Richard Krajčo se čerstvě oženil s ukrajinskou herečkou a navíc vicemiss Ukrajiny Katerinou Volokhinou.

Všechny fanynky, které trochu posmutněly, se však nemusí bát. I přesto je totiž herec a zpěvák skupiny Kryštof stále volný. Svatba totiž proběhla pod režijním vedením Jaroslava Brabce a Katerina Volokhina bude manželkou Richarda Krajča pouze v novém českém seriálu Hraběnky, který se právě natáčí.

Bydžovská a další tři Hraběnky

Třináctidílný seriál Hraběnky pojednává o rodinných vztazích a láskách čtyř dcer pana Josefa Hraběte, kterého ztvárnil Josef Abrhám. Nechybí řešení problémů vzniklých z vesnických drbů i z podnikání po vstupu do Evropské unie.

Protože scénáře k jednotlivým dílům pochází z dílny Iva a Evy Pelantových, které známe díky Ranči u Zelené sedmi nebo seriálu Hop nebo Trop, nebude chybět humor, díky kterému se vždy vše lépe zvládá.  

A kdo ztvární čtyři sestry Hraběnky? Je to Zuzana Bydžovská, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová a Zuzana Vejvodová. Jejich maminkou bude Jana Hlaváčová. 

V seriálu se objeví také Veronika Freimanová v roli starostky, Martin Stropnický, Igor Bareš, Vlasta Chramostová, Jiří Langmajer a v neposlední řadě již zmiňovaný Richard Krajčo. Jak bude probíhat jeho manželství na filmovém plátně se ale dozvíte až na podzim roku 2007, kdy by se měl seriál objevit na obrazovce České televize.

Reklama