Foto: Profimedia

Nedávno na svém Instagramu modelka Simona Krainová zveřejnila několik snímků nahoře bez. Nic ale nebylo vidět, ňadra jí totiž na jedné fotce zakrývaly vlasy a na druhé bradavku ruka. Mnoho jejích instagramových odpůrců samozřejmě hned do Krainové začalo rýt, že jsou její prsa určitě umělá.

Krainová se ale nedala: „Takže pro velký zájem a milion dotazů se vyjádřím ještě jednou a naposled. Až se rozhodnu si nechat upravit prsa, určitě vás o tom budu ráda informovat. Nemám zapotřebí lhát. Nikdy jsem žádné úpravy svého zevnějšku netajila a ani nemusím. Proč taky. Jsem už víc než deset let tváří nejlepší kliniky v zemi Yes Visage. A když bude třeba, budu tam i bydlet,“ napsala na sociální síť. „Ale moc mě těší, že moje zcela přírodní trojky zbořily internet,“ dodala sebevědomě.


 
Netrvalo dlouho a Simona Krainová se závistivce na Instagramu rozhodla ještě trochu popíchnout, když zveřejnila fotografii, kde je zcela nahá. Samozřejmě na tomto snímku nic není vidět, protože je zde sedmačtyřicetiletá modelka z boku a bradavky jí zakrývá ruka. Ale ani tento snímek se neobešel bez negativních komentářů. „Chudáci vaše děti,“ napsala například jedna uživatelka. Jiný komentující zase píše: „Vy jste tak trapná. Musíte se vysvlíct, aby se o vás někdo zajímal.“
 
Je zde ale i mnoho pozitivních komentářů od žen, které Simona Krainová inspiruje. „Mít takovou figuru, tak takhle chodím i na třídní schůzky,“ píše jedna. „Vypadat takhle, tak nemám žádnou fotku v hadrech,“ vyjádřila se jiná.

Reklama