Foto: Shutterstock

Beran
Váš optimismus a odolnost jsou nyní ty tam. Důležité ale je, si uvědomit, že nejste jediná a že to rozhodně není žádné selhání. Jsme lidé, a ne stroje a tento týden vám prostě bude smutněji, ale ten další třeba bude zase prozářený sluncem.

Býk
Nebuďte na sebe příliš tvrdá. Rozmazlujte se a pokuste se co nejvíce trávit čas sama se sebou. Například procházka v lese či meditace při svíčkách bude pro vás to pravé. Potřebujete to. Dlouhou dobu jste se zanedbávala a myslela spíše na druhé než na sebe.

Blíženci
Čekají vás báječné dny. Nebude to ovšem zadarmo. Přichází období, kdy jen vy sama jste strůjcem svého osudu. Pokud budete myslet negativně, zlé myšlenky ovlivní hlavně vaše štěstí. Dejte průchod jen těm dobrým.

Rak
Hrnou se na vás výdaje ze všech stran. Bohužel i takové, se kterými jste nepočítaly. Vězte ale, že se to zase přežene a bude líp. Musí být.

Lev
Máte za sebou náročný týden, který byl ovlivněn extra silným úplňkem ve vašem znamení. Zvláště citliví jedinci mohli pociťovat až silné návaly. Byla to nutná očista, která povede k celkovému uvolnění mysli i těla.

Panna
Odměňte se, zalenošte si, kupte si něco, co vám udělá radost či zvedne náladu. Je to potřeba. Doba není jednoduchá a dbát na své psychické zdraví je potřeba.

Váhy
Očekávejte tento týden doma poměrně nervózní atmosféru. Na vině bude někdo z rodiny, kdo má neustále nutkání řešit problémy, často i zbytečnosti. Snažte se předejít konfliktům, které z toho mohou pramenit.

Štír
Na začátku týdne se budete cítit silná v kramflecích, především co se týče komunikace. Možná se vám díky tomu podaří i zapůsobit v práci na kolegy i šéfa. Co se týče vztahu s partnerem, neberte příliš vážně vše, co říká.

Střelec
Možná se objeví něco, co by mohlo bránit vašemu pokroku, ale nebude to pravděpodobně nic, co byste nezvládly. Držte se svých cílů a zásad a věřte, že vše bude v pořádku. A pokud ne, zaměřte se na to, zda vám to nakonec nepřineslo nějaké důležité ponaučení.

Kozoroh
Je dobré si poslechnout názory starších a zkušenějších. Proto je hned nezavrhujte, ale pečlivě naslouchejte. Neznamená to, že se danými radami musíte řídit, ale mohou vás inspirovat v tom, jak se správně rozhodnout.  

Vodnář
Váš protějšek bude zkoušet vaši trpělivost, ale vy prokážete odolnost a sílu. Ironické poznámky necháte být a nebudete na ně reagovat. Rýpavé období brzy přejde a zase se budete vznášet na oparu lásky.

Ryby
Celý příští týden budete poněkud podrážděná, náladová, a ne zrovna příjemná ke svému okolí. Poproste proto vaše blízké o trochu klidu a udělejte si čas sama pro sebe. Zabráníte tak zbytečným hádkám. Samota pro vás bude lepší než společnost. 

Reklama