Náš nejznámější český kouzelník Pavel Kožíšek (37), mistr světa ze Světového pohárů bavičů, stačil „vyčarovat" doktorát z filozofie, pak přítelkyni - majitelku psího salonu, syna Matyáše, velký byt, svatbu i Divadlo kouzel v Líbeznicích. A teď čeká, až se každou chvíli narodí jeho vysněné druhé dítě.

„Proto letos nejedeme nikam na dovolenou, už se těšíme, že se nám každou chvíli narodí druhé dítě. Synovi Matyášovi je už pět let, tak byl nejvyšší čas, abych mu vyčaroval sourozence. Moc bych si přál, aby to byla holčička Nikolka, ale všichni přátelé mi tvrdí, že to určitě bude kluk. Nechceme předem znát pohlaví dítěte, je to takhle větší očekávání. Sním tedy o holčičce, ale když to bude zase syn, tak přibude do rodiny další kouzelník, protože Matyášek už se mnou občas čaruje," svěřil Korzu úspěšný kouzelník, který o prázdninách ani chvíli nelenoší.

„V Divadle kouzel v Líbeznicích připravujeme nový program nazvaný S kouzelníky kolem světa. Je to pořad pro děti, ve kterém představíme různé země s jejich typickými kouzly. Půjde o zcela nový typ představení. Pracujeme denně, protože premiéra se bude konat 20. září a to je pro přípravu tak náročného představení už velmi brzy."

Raději byt než vilu

Před časem si Pavel Kožíšek pořídil v Praze 8 velký byt s terasou. Vila ho rozhodně nelákala.

„S barákem je moc práce a obvykle je někde za Prahou. A já se potřebuji soustředit kromě výchovy dětí především na své divadlo. A tak určitě bych neměl čas věnovat se domu a zahradě. Vila prostě neodpovídá mému životnímu stylu. Ale já si i ve svém bytě trochu zahradničím. Mám v něm padesátimetrovou terasu s výhledem na Prahu, na které mám vysazené keře, stromky a květiny. Když se chci věnovat i přírodě, tak jdu na terasu. Zkrátka teď v létě jsem v očekávání, přitom čaruji i zahradničím," dodává Kožíšek.

Reklama