Milé čtenářky, dnešní téma se mi docela hodí, protože potřebuji poradit. Čekáme 5. děťátko a máme pocit, že všechna jména, která se nám kdy líbila, jsme už dali. Máme Bětušku, Pavlíka, Ctiborka i Otíka (Otakara).

Nevíme, jestli to bude holčička, nebo kluk. Holčičí jméno nějaké ještě vymyslíme, ale co pro kluka... Nemohla bych dát něco, co se dáva moc často (Martin, Jakub), nechtěla bych ani nic extra exotického (Dean, Áron).

Nejstarší Bětuška přišla s Aloisem. A tak mi prosím napište, jestli si umíte představit miminko Aloise, nebo je to už moc velký úlet? Děkuji za názor.

Kozicka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Já se předně klaním tomu pátému miminku. A pak že jsem taková „Mother“ jenom já :)))) Řeknu Ti, jak to mám předmyšlené, kdybych se rozhodla já pro páté (patrně zase holku).

Byla by to asi Eliška nebo Magdaléna (Madlenka). Kdyby to čirou náhodou byl konečně kluk, byl by to asi Radek nebo Vítek. Přeji hodně štěstí a zdraví Tobě i miminku a vám všem. Míša.

 

Pište dál, své názory a zkušenosti s křestními jmény na redakce@zena-in.cz  Dnes svými příspěvky soutěžíte o krém na ňadra a ruce :-))

Reklama