arénaDoplňky mohou udělat s oblečením hotové divy. Dobře vybraný pásek či šátek našemu oblečení dodá ten správnýšmrnc a jiskru, i z obyčejného oděvu udělá módní hit, stylový kousek. Ve Fashion Arena Outlet Center v Praze, Štěrboholích, největším outletovém centru u nás, otevřela svůj obchod značka WITTCHEN. Nabízí nevídaně široké spektrum krásných, propracovaných a vysoce kvalitních doplňků v různých barevných škálách, jako například kabelky, pásky, hedvábné šátky a šály, peněženky, ale také kosmetické tašky, či dokonce ručně vyráběnou dámskou a pánskou obuv. V exkluzivním prostředí obchodu si tak můžeme v klidu vybrat a sladit vše za velmi příjemné outletové ceny, vždy o minimálně 30-70 % nižší než v běžných obchodech.

„Jsme velmi potěšeni, že máme možnost představit náš sortiment také v České republice, obchod WITTCHEN v outletovém centru Fashion Arena je úplně první v ČR,“ vysvětluje Katarzyna Rosiek, marketingová manažerka značky a dodává: „Věříme, že se náš sortiment bude zákazníkům líbit a budou s našimi výrobky spokojeni.“
arénaHistorie přední polské značky WITTCHEN se váže k roku 1990, kdy Jędrzej Wittchen, krátce po studiích založil firmu, která se brzy stala lídrem na trhu exkluzivní kožené galanterie. Kvalita a exkluzivita výrobků WITTCHEN je patrná na první pohled, vše je dokonale propracované, vybrané materiály, zejména kůže jsou rovněž prvotřídní kvality. Kromě doplňků, jako jsou kabelky, peněženky, šály, šátky, pásky, rukavice, deštníky a další, nabízí značka také tašky a kufry na cestování z kolekce WITTCHEN Travel. Již pátým rokem je v nabídce značky také ručně vyráběná dámská a pánská obuv.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží - od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností - za ceny minimálně o 30 - 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck, či kuchyňské nádobí Le Creuset. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své“ opravdu každý, a že je z čeho vybírat! Vždyť po dokončení druhé fáze výstavby se nabídka rozšířila na bezmála stovku obchodů.

Fashion Arena Outlet Center

arénaFashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos v září pak návštěvnost překonala hranici čtyř a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

arénaOutletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2,. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrbohol
y
Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Reklama