GERnétic

Jistě ani jednomu z nás není cizí sen, ve kterém před někým či něčím utíkáme a nohy nám těžknou, každou chvíli se noří hlouběji pod povrch, jako by byly z olova. Zvláště v letních měsících, kdy mnoho z nás vyráží na dlouhé cesty za sluncem, se tyto noční můry mohou stát nepříjemnou skutečností. Společnost GERnétic vyvinula účinnou péči v podobě tonizační vody LYMPHO. Ta harmonizuje lymfatický systém a napomáhá odstraňovat příznaky celulitidy a oteklých nohou. Tonikum LYMPHO má však ještě další použití - napomáhá odstranit také ranní otoky očí a je vhodný pro ošetření nohou v těhotenství. Aktivní složky ženšenu a mořských řas, které jsou v něm obsaženy, mají osvěžující efekt a zanechávají pokožku svěží a vitální.

GERnétic „Mnoho žen nejen v letních měsících trápí otoky končetin. Takzvané „olověné nohy“ vznikají v důsledku zemské přitažlivosti, kdy dochází během dlouhého cestování nebo postávání ke hromadění krve v dolních končetinách. Při pravidelném používání tělového tonika LYMPHO dochází k lepšímu prokrvení a působí tak preventivně nejen proti vzniku křečových žil,“ uvádí Alena Kimlová, přední kosmetička a profesionální školitelka GERnétic. „Rovněž pokožka očních partií je mimořádně citlivá a velmi jemná, kůže kolem očí je nejtenčí na celém našem těle a oči jsou nejvýraznějším prvkem obličeje. Z toho důvodu by měla být prioritou prevence a aplikace kvalitní kosmetiky. Kombinací účinných přípravků a správné péče můžeme zmírnit příznaky neesteticky vyhlížejících defektů na kráse a pleti dopřát vše, co pokožka pro zdraví potřebuje,“ dodává Alena Kimlová.

Péče o nohy a oči je mimořádně důležitá, neboť nohy nosí každodenně mnoho hodin váhu našeho těla a oči dodávají jiskru pohledu. Zapotřebí je intenzivní odborná péče, těsná spolupráce s kosmetičkou, ale i pravidelné domácí pěstění pleti a zejména kvalitní výrobky. Společnost Gernétic nabízí ve svých salónech profesionální přístup s viditelnými výsledky.

Na konkrétní kosmetické defekty vyvinul Gernétic účinnou péči Lympho, která pozitivně působí na tok lymfy, napomáhá odstraňování otoků a přináší úlevu unaveným nohám. Aktivní složky ženšenu a mořských řas mají osvěžující efekt a zanechávají pokožku svěží a vitální. Tělové tonikum LYMPHO svěží vůně je určeno na různé druhy procedur jako odstranění celulitidy, tukových polštářů, otoků očí, zpevňování, ošetření strií, zjemnění pokožky i celotělové zábaly. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Není tedy již důvod, proč si neužít léto naplno.

GERnétic

Reklama