5bf57e3b9daa6obrazek.jpgVšichni se těší na pečení cukroví, zdobení vánočního stromečku, rozbalování dárků nebo na polibek pod rozkvetlým jmelím. Zpříjemněte si předvánoční čas s veselým adventním kalendářem a dalšími čokoládovými dobrotami Milka, kterými potěšíte nejen sebe, ale i své nejbližší.

Bez adventního kalendáře by nebyly Vánoce. Dnes už je jednou z neodmyslitelných vánočních tradic stejně jako vánoční stromeček nebo betlém. První takové kalendáře vznikaly již před necelými dvěma stoletími. Vyráběly se ručně a byly unikátními uměleckými díly. Dopřejte si ty nejjemnější předvánoční chvíle s hravými kalendáři Milka, ve kterých se skrývá 24 figurek z pravého alpského mléka s krémovou mléčnou náplní.
K dostání ve 200 g balení. Cena 179,90 Kč.

Sněhové radovánky
5bf57e5b8d5aaobrazek.jpgV zimě můžete zažít také spoustu zábavy. Postavte s rodinou nebo kamarády sněhuláka či uspořádejte pořádnou sněhovou koulovačku. Až budete mít od sněhu zmrzlé ruce, vyměňte sněhové koule za Milka Snowballs Oreo. Čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná jemnou mléčnou náplní a kousky sušenek Oreo Vás jistě zahřeje.
K dostání ve 112 g balení.  Cena 89,90 Kč.

Sladká odměna
5bf57e7b49a0dobrazek.jpgČokoládové figurky k Vánocům zkrátka patří. S malými figurkami zdobíme stromeček a ty velké nám naděluje svatý Mikuláš. Potěšte v adventním čase sebe i své blízké figurkami Milka z té nejjemnější čokolády a alpského mléka. Pohádkový design Santy nebo sněhuláka zpříjemní chladné zimní večery.
Santa k dostání v 100 g balení. Cena 59,90 Kč.
Sněhulák k dostání v 50 g balení. Cena 29,90 Kč.