runy

Pokud máte stažený žaludek a jste přesvědčeni, že pracovní pohovor, na který se právě chystáte, určitě zkazíte, zkuste trochu runové magie a jistě to půjde lépe…

O runách jsme si povídali už mockrát. Víme, že se jedná o jedny z nejsilnějších zářičů, které nám Universum nabízí.

Tento starobylý způsob, jak ovlivnit realitu, se za tisíce let nijak nezměnil. Zatímco svět vědy a techniky, vyspělost a možnosti lidské společnosti udělaly mnoho kroků kupředu, některé věci zůstávají stále stejné.

Je to předně láska, potřeba uspět ve společnosti a touha po štěstí.

I když pro dnešního člověka má možná termín „úspěch“ trochu jinou podobou než pro naše předky, runám je to jedno.

Jejich energie je po staletí tatáž.

Dnes si povíme, jak si amuletem na jedno použití pomoci při získání vyhlídnuté práce.

Pamatujte, že použijete-li runy, komunikujete přímo s bohy!

Sice netuším, a ani nikdo další netuší, kdo ve skutečnosti Frey, Freya, Odin, Týr a další byli – nebo spíše jsou, ale z vlastní zkušenosti vím, že zřejmě naslouchají. A to je nejen skvělé, ale také to nabádá k pokoře.

Mějte na paměti, že za všechno je třeba poděkovat, a s runami, které sami bohové lidem dali, aby s nimi mohli komunikovat, je třeba zacházet s patřičnou úctou.

Jestliže se tedy chystáte na pohovor a práci, kterou jste si vyhlédli, moc chcete, jestli se obáváte, abyste uspěli, a jestli byste rádi požádali o podporu, pak postupujte takto:

Na spodní část levého zápěstí si v den pohovoru černou fixou namalujete tyhle tři runy v tomto pořadí:

Získáte tím mocný amulet, vlastně celý runový nápis či vzkaz, který vám pomůže uspět.

Co znamenají a koho oslovujete?

runySÓWULÓ
Slunce

Je to silná ochranná runa. Zahání komplexy a trému. Obdařuje sebevědomím a osobní silou. Zvyšuje charisma a sebejistotu vystupování.

Oslovujete boha BALDRA.

runyANSUZ
Ústa

Runa podporuje výřečnost. Je výborná při skládání zkoušek, při přijímacích pohovorech i pro ty, kteří mají problém komunikovat s lidmi. Dodává odvahu říci, co si myslíme.

Oslovujete samotného ODINA (vládce bohů).

rTEIWAZ

Hrot kopí
Tato runa podporuje vítězství. Bojovníci si ji dříve ryli na štíty, aby vyhráli boj. V běžném životě zvyšuje soupeřivost, pomáhá ustát nelehké období či vydržet nepříjemnou situaci.

Oslovujete boha TÝRA.

Po té, co přijdete z pohovoru domů, poděkujte a runy z ruky smyjte.


Pokud chcete vědět, k čemu všemu lze runy používat, a jak například mohou pomoci při léčení některých neduhů, jak hovoří při výkladu nebo jak mohou ovlivnit dění v podobě dlouhodobějšího amuletu, psali jsme si to TADY a TADY.