Metylan LiquidJako mávnutím kouzelného proutku dokážou tapety vytvořit zcela jiný prostor. Z malé místnosti udělají na první pohled prostorný pokoj, úzkou chodbu opticky rozšíří, temné prostory prosvětlí. Správně zvolená barevnost a vzor tapety vytvoří zcela nový byt.

Existuje několik fint, jak opticky pozměnit místnost. Důležitá je hra s barvami. Bílá či studený odstín světlounké modrošedé místnost opticky rozzáří a zvětší. Naopak syté teplé barvy, jako je například červená, prostor opticky zmenšují.

Nízký strop nemusí být problém, vzor tapety se svislými pruhy místnost zvýší. Chcete-li naopak místnost rozšířit, použijte na tapetě jemnější vzor.

Tapety s matným povrchem neodráží téměř žádné světlo, a proto jsou vhodné do intimnějšího koutku.

Současná nabídka tapet je nepřeberná. Na trhu naleznete tapety v různých uměleckých stylech, speciální obrazové tapety, tapety imitující různé materiály atd. Jedním z největších hitů v poslední době jsou speciální 3D tapety.

Tapetování

Metylan Liquid

Nejdříve si vyberte tapetu a upravte zeď. Je třeba ji očistit a zahladit. Změřte, nařežte a očíslujte si jednotlivé části tapet tak, jak půjdou za sebou. Samotné lepení je velmi snadné. Díky tekutému Metylan Liquidkoncentrovanému lepidlu Metylan Liquid nemusíte složitě rozmíchávat prášek. Stačí jednoduše vlít koncentrát do vody, zamíchat a během dvou minut je lepidlo bez hrudek připraveno k lepení. Nový koncentrovaný Metylan Liquid snadno lepí všechny typy tapet (papírové, vinylové, vliesové, ...). Velká lepicí síla zaručuje dokonalý a dlouhotrvající výsledek bez kompromisů.

Oživte svůj byt či dům trendovými tapetami a dejte tak novou tvář vašemu domovu.
Více informací o tapetování naleznete na www.metylan.cz

 

 

Reklama