5be3fac50fe07obrazek.png
Říká se, že to, jak čas letí, se nejvíce pozná na dětech. Jeden den si domů přinesete maličký uzlíček a ani se neotočíte a vedete ho/ji do školy. Obzvlášť první měsíce a roky s děťátkem utíkají strašně rychle a 5be3faf857a88obrazek.pngpřitom jsou plné velkých momentů – první úsměv, první slůvko, první Vánoce, první krůčky…  Z malého miminka je za chvíli velký člověk a my si po čase na spoustu věcí jen horkotěžko vzpomeneme. Máte mezi kamarádkami nebo v rodině čerstvou či budoucí maminku? Věnujte jí deník Mámho, který jí pomůže zachytit první tři důležité roky života s miminkem a uchovat si všechny cenné vzpomínky na jednom místě. Napořád.

Barevný deník v kvalitní vazbě s kalendáriem, kdy každý den má tři rámečky pro tři roky (letopočty si každá majitelka doplňuje sama), poskytuje spoustu prostoru pro vpisování poznámek, zážítků a pokroků miminka, pro vlepování fotografií, malování… zkrátka pro zachycení všeho důležitého, co se v životě maminky a dítěte během prvních tří let odehraje. Deník je rozdělen po měsících a na konci každého z nich je připraven tématický článek – od těhotenství, přes porod, až třeba k období vzdoru. U jednotlivých článků je také prostor pro vlastní poznámky a komentáře. Maminka může začít psát kdykoliv, bez ohledu na to, jestli je teprve těhotná, má doma novorozence, nebo třeba půlroční miminko. Začít může kterýmkoliv dnem v roce.
5be3fae82f8c7obrazek.png

Ten nejkrásnější dárek si každá maminka “nadělí sama”. Vy jí můžete po stromeček nadělit pomocníka, díky němuž se kdykoliv v budoucnu může v živých barvách vrátit do všech důležitých momentů z prvních let života s děťátkem - Mámho.
obrazek.png

Deník s láskou připravila trojnásobná maminka, lektorka kurzů pro maminky a zakladatelka úspěšného projektu Vanickovani.cz Vanda Schreierová.

Deník Mámho seženete exkluzivně na webových stránkách VANICKOVANI.CZ.

Reklama