V balení čekají bonbony rozmanitých tvarů inspirované kouzelným pohádkovým světem v příchutích třešeň, borůvka, broskev, citron a kombinace jablka s hruškou. Vydejte se do světa rytířů a draků s Haribo Ritter-Freunde. 

Mlsání s roztomilými zvířátky
Máte doma milovníka zvířat? Pak jej jistě potěšíte bonbony Kuschelwuschel z limitované edice společnosti Haribo. V balení na děti i dospělé čekají roztomilá zvířátka jako pes, kočka, koala, papoušek a další. Bonbony tvoří vždy marschmallow polštářek a želé nejrůznějších ovocných příchutí. Vyberete si borůvkovou, malinovou, broskvovou, nebo kombinaci jablko s hruškou či pomeranč s banánem? S bonbony Haribo Kuschelwuschel bude návrat do školních lavic hračka.

Nejen pro malé princezny
Především malým princeznám jsou určeny bonbony Haribo Happy Ponies. V tomto balení z limitované edice Back to school najdou malí mlsalové bonbony ve tvaru poníků a princezen. Těšit se mohou na pestré kombinace chutí, kromě ovocných příchutí jako pomeranč, citron, borůvka a třešeň také třeba na cukrovou vatu. S Haribo Happy Ponies si děti užijí spoustu zábavy i kouzelných příběhů.

Vzpomínka na léto na farmě
Dáváte doma přednost spíše vegetariánským dobrotám? Vyzkoušejte novinku Bauerhof-Spass z limitované edice, kterou společnost Haribo připravila, aby malý školákům zpříjemnila jejich návrat do lavic. Balení dětem připomene léto na farmě, obsahuje totiž bonbony ve tvaru farmáře, traktoru, krávy, kohouta, slunečnice, kukuřice i třeba strašáka do zelí. Těšit se můžete na ovocné příchutě jako je broskev, třešeň, malina, kaktus i nejrůznější kombinace. Zavzpomínejte na léto s vegetariánskými bonbony Haribo Bauerhof-Spass.
 

Zapojte se do krásné soutěže: Malý cukrář Haribo 2019. Máte šanci jen do 31. srpna!


Soutěž je určena pro Čechy a Slovensko a ve dvou kategoriích probíhá ve třech kolech od 18. května do 31. srpna.

První kategorie je dospělý a dítě ve věku od 5 do 8 let, druhá pak dospělý a dítě ve věku od 9 do 13 let. Odborná porota vybere vždy po skončení kola jednoho finalistu z každé kategorie. Ti pak změří síly ve velkém živém finále v Praze, které bude spojeno s kulinářskými zážitky pro celou rodinu a festivalem YOU FEST.

Hraje se o kuchyňské roboty značky KENWOOD a mlsání Haribo. Na sladký balíček se navíc může těšit každá desátá nahraná fotografie.

Potřebujete inspiraci? Podívejte se na www.haribomalycukrar.cz.

Reklama