Proč je děti tolik milují?
Každé dítě vzhlíží ke svým pohádkovým hrdinům. V moderní době jsme od Barbie panenek a Disney princezen přešli až k jednorožcům, poníkům a létajícím pegasům, kteří mají navíc magické schopnosti. Které dítě by tomu odolalo? Příběh seriálu My Little Pony se točí právě kolem barevných a nadpřirozených postaviček, které jsou nejen krásné na pohled, ale i chytré a mají nejrůznější schopnosti. Každé dítě tak může mít svého hrdinu. Příběh je navíc vsazen do magického světa Equestrie a v tomto světě je možné takřka cokoliv.

64a2962c6ae29obrazek.png
Zdroj foto: Sergii Sobolevskyi / Shutterstock.com

Jaké hračky dětem pořídit?
I když by děti chtěly mít doma všechno, není to zcela možné. Pokud ale dětem přeci jen budete chtít udělat radost a potěšit je dárkem například za vysvědčení, postavičky My Little Pony budou to pravé. A nemusíte mít jen postavičky. Hraček a dalších předmětů s námětem kouzelného světa My Little Pony je na trhu celá řada. Děti tak mohou mít ve svém pokojíčku nejen své oblíbené hrdiny, ale i celý zámek nebo si mohou poskládat tematické puzzle.

Hračky pro menší i větší děti
Pohádkový svět není zapovězen malým ani větším dětem. O něco reálnější a zábavnější jsou hračky, které se umí i hýbat nebo vydávají zvuky. Ty mají přínos zejména pro mladší děti, které si tak zdokonalí i motorické schopnosti a vnímání. Pro děti, které jsou již větší a chodí do školy, jsou vhodnější knihy s pohádkovou tematikou, které si už mohou i samy přečíst.

Děti si i díky hračkám a dalšímu příslušenství mohou nejen pohrát, ale mohou si vytvářet své vlastní příběhy a rozvíjet tak představivost.

Reklama