První příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Mileny. Jak sama píše, její manžel všechno rozbije. Je při tom ale ohromně okouzlující. Hlasujte, zda byste o takového chlapa stála...

Tématem dne jsou chlapi a jejich NEJ. První příspěvek zaslala čtenářka Milena...


Dobrý den!
Tak jsem se také rozhodla, přispět k Vašemu tématu. Ženu-in čtu pravidelně, ale zatím jsem neměla čas něco napsat, nebo mě téma nezaujalo. S tímhle tématem jste se mi ale trefili do noty, můj manžel je totiž kouzelný nešika. Prostě všechno rozbije. Když mění žárovku, vezme si na to žebřík, ze kterého sletí, žárovku roztříská a ještě se pořeže.
Asi si teď ostatní čtenářky řeknou, že něco takového by doma nechtěly, no já ho mám ráda. Když zrovna jeho opravování nedopadne katastrofou, tak umí být krásně roztomilý. Vzpomínám si, jak mi jednou z vlastního popudu myl nádobí. Najednou se ozvala rána a tříštění. Vylítla jsem do kuchyně, stál zoufale nad řezem s rozbitými talíři, do kterých upustil těžkou pánev. Kroutil hlavou, nasadil ten svůj provinilý kukuč a povídá: „Asi budeme muset koupit talíře, nebo to mám slepit? Ono mi to nějak samo vyklouzlo.“ Hned jsem šla do kolen a začala se smát, představila jsem si totiž, kde všude bysme měli přilepené kousky talířů, kdyby se do opravování pustil.
Druhý den jsme šli na nákup.

Milena

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama