Věříte na pohádkové bytosti? Na kouzelné víly a anděly strážné? Né? Já taky nevěřila, ale dnes vím, že jsou mezi námi. Maskují se lidskou tváří, ale šíří kolem sebe dobro a laskavost.


Za posledních pár dní jsem jich několik poznala. Zasáhly mi do života a jejich jednání mě přesvědčilo o tom, že pomocná ruka se ukáže i na konci toho nejtemnějšího tunelu.


Obrátila jsem se na Ženu-in s prosbou o pomoc. Syn přišel o kytaru a na novou jsem neměla. Doufala jsem, že se třeba najde jeden človíček, který by mohl postrádat třeba i hodně starou kytaru. Ozvaly se právě ty kouzelné víly, o kterých už teď vím, že existují. Jedna je skrytá za nickem „hetta" druhá „Motty" a třetí „Eva_Fl"


Hetta a Motty darovaly svoje vlastní kytary a Motty dokonce neváhala rozhýbat nebe i zem, aby zjistila, jak kytaru dopravit až k nám.


Podařilo se. Syn místo jedné kytary dostal dvě a jeho reakce byla bouřlivá. Sliboval hory doly včetně toho, že už nemusí dostat nic k Vánocům ani k narozeninám. Slzy mu tekly jako hrachy a já teprve pochopila, co pro něj ztráta kytary znamenala.


A třetí kouzelná víla Eva_Fl přišla s nabídkou, která mi vyrazila dech.Má srdce na pravém místě, je andělem strážným žijícím daleko od nás a přesto neváhá nabídnout pomoc.


Všem třem patří můj dík. Kdyby redakce Ženy-in vyhlašovala soutěž o človíčka s nejlepším srdcem, tyto tři by si zasloužily vyhrát.


Jednomu třináctiletému klukovi udělaly obrovskou radost a mě přesvědčily o tom, že mezi námi, ač nepoznané, se pohybují kouzelné bytosti. Říkejte jim víly, čarodějky nebo třeba andělé strážní, kteří neváhají podat pomocnou ruku, to je jedno. Jenom bych chtěla aby jste i vy věděly, že tu mezi námi jsou.


Motty, hetto, Evo_Fl, moc děkuji!
Díky patří i všem ostatním za snahu pomoci a za povzbuzující řádky. Děkuji.

kominice


A já děkuji kominici za toto hezké zjištění a za to, že dokáže ocenit pomoc druhých. Je to fakt úžasné vidět, že si tu tak pomáháme. ;)

Reklama