Někdo si rád čokoládu vychutná sám, jiný se o ni s radostí podělí s přáteli. A každý upřednostňuje jinou příchuť. Co s tím?Milka pro vás připravila novinku Milka Moments  v podobě pralinek z té nejjemnější čokolády z alpského mléka. Podle aktuální nálady můžete sáhnout pro jednu z pěti nejoblíbenějších příchutí tabulkových čokolád Milka – plně čokoládovou pralinku, čokoládovou pralinku plněnou celým lískovým oříškem, s náplní Oreo, mandlovým karamelem nebo karamelem s oříškem. Pro ty, co mají jasno a upřednostňují konkrétní příchuť, je k dispozici i jednodruhové balení Milka Moments.

Malá elegantní a typicky fialová krabička ukrývá jedenáct pralinek, což je tak akorát pro mlsání o samotě nebo v kruhu nejbližších. Díky samostatně baleným pralinkám se Milka Moments skvěle hodí i na cesty. Balení s gramáží 97g koupíte v běžné obchodní síti, doporučená maloobchodní cena je příjemných 49,90 korun. Kouzlo té nejjemnější čokolády z alpského mléka můžete v podobě pralinek Milka Moments objevovat doslova každý den.

Produkt cílí na všechny, kteří hledají něco malého pro zpestření každodenního shonu a vychutnání si klidného okamžiku nebo touží potěšit své blízké milou pozorností.

Gramáž: 97 g
Doporučená MOC: 49,90 CZK / 1,99 €
Mix příchutí: Alpská čokoláda, Oreo, Karamel s celým lískovým oříškem, Lískový oříšek v alpské čokoládě a Karamel s kousky mandlí
Počet pralinek v balení: 11ks

Příznivci Milky mohou sledovat informace o chystaných novinkách, akcích a soutěžích na facebookovém profilu https://www.facebook.com/Milka.cz.sk/ nebo na instagramu https://www.instagram.com/milka_czsk/.

Reklama