Kouzelné čtení je věrným kamarádem dětí a nepostradatelným pomocníkem rodičů, kterého si oblíbili v mnoha nejen českých rodinách. Díky elektronické Albi tužce knihy vypráví zajímavé příběhy a poutavou formou naučí spoustu užitečných informací. Ponořte se spolu s Kouzelným čtením do světa zábavy a vědění, kterým vás provedou hlasy známých českých osobností.
Kouzelné čtení jedinečným způsobem propojuje zábavu a vzdělávání. Je určeno dětem už od předškolního věku. Díky speciální technologii ho mohou využívat i ty, které ještě neumí číst. Zábavu ale Kouzelné čtení přináší i starším dětem a dokonce i dospělým, a to hlavně díky velké rozmanitosti témat.

Pro nováčky i dlouholeté příznivce Kouzelného čtení vám přinášíme krátkou ukázku novinek, které nedávno vyšly, nebo se na ně můžete těšit v nejbližších dnech.

Samolepkové knížky

Samolepky jsou oblíbenou dětskou zábavou. Ty od Kouzelného čtení ale přináší nový rozměr - zvuk. Děti budou z mluvících samolepek nadšené. Vylepí si svoji vlastní knížku Kouzelného čtení se samolepkami, budou naslouchat informacím, ale hlavně zábavným zvukům při polepování celého sešitu.

V knížce najdete 16 stran a 8 samolepkových ozvučených archů. Samolepky lze lepit znovu a znovu.

Vybírat můžete z variant Strašidla a Dinosauři. V knize Strašidla se vypravíte do ježibabí chýše nebo strašidelného hradu. Varianta Dinosauři dětem pomůže odpovědět na otázky, jaký vlastně byl pravěk a jak vypadali všichni ti velcí tvorové, kteří v něm žili.
6038b0adc0ca3obrazek.png


Cena za jednu Samolepkovou knížku na e-shopu Albi je 224 Kč.

Časopis Kouzelné čtení - číslo 2

Druhé číslo časopisu Kouzelné čtení vás zavede pod hladinu moře, dozvíte se něco o včelách a včelařích, zazpíváte si písničku plnou opaků, nebo spolu s hladovou vlčí rodinkou můžete vypěstovat řeřichu.

Díky časopisu Kouzelné čtení nyní najdete zábavu, kterou nabízí knihy a hry na jednom místě. Kromě toho si děti mohou zacvičit jógu se zvířátky, zažít komiksové dobrodružství s průvodci časopisem Emou a Albertem, pomoci papouškovi vyřešit detektivní případ, nebo si procvičit mozek nad kvízy a jemnou motoriku při tvoření a plnění úkolů.

Časopis Kouzelné čtení je možné zakoupit v prodejnách Albi (po jejich otevření) a na e-shopu Albi eshop.albi.cz. Je možné ho i předplatit - přes portál společnosti SEND Předplatné.
6038b0c94e5c8obrazek.png
Cena na e-shopu Albi 134 Kč.

Mořské pohádky

Vyjdou v březnu 2021

Originální kniha, která propojuje kouzelné příběhy s prvky jógy. Děti si poslechnou dobrodružné povídání z cest Majdy a Toníka - dvou malých námořníků, trošku se protáhnou, odpočinou si u pohádky s mořskými zvířátky a nakonec se přenesou například na ostrov papoušků u relaxace.
6038b0f396de4obrazek.pngCena na e-shopu Albi 359 Kč.

Více na ALBI.CZ
6038b0077999dobrazek.png

Reklama