boty.jpgFoto: Shutterstock

Tenisky mají klasický design Chuck Taylor All-Star: odznak hvězdy, gumovou podrážku All Star a hladkou zaoblenou špičku. Boty z nové kolekce UV Chuck 70 jsou původně bílé, ale při vystavení přímému slunečnímu záření se promění v barvenou směsici modré, oranžové, fuchsiové a fialové. Je to jako mít dvě sady bot v jednom. Jdete třeba na festival a máte na nohou barevné tenisky. Pak vlezete do stanu a rázem jsou z nich bílé.

Mike Cherman z Chinatown Marketu, který boty spoluvytvářel, řekl Sneaker News, že jsou pro něj Conversky perfektním plátnem. „Jde o botu, s kterou můžete dělat cokoliv. Je vyrobena z bavlněného plátna, jednoho z nejlepších materiálů, a je skvělé si s ním trochu pohrát,“ uvedl.

UV funkce umožňuje obuvi komunikovat s uživatelem a prostředím, ve kterém se zrovna nachází, což je podle Mika na tomto projektu to nejlepší. „Dělá to botu víc než jen botou,“ vysvětlil. „Je to kus konverzace, něco, co je pro nositele jedinečné.“ Odstíny se mění svým vlastním způsobem. Některé barvy vydrží déle, zatímco jiné kratší dobu.

Reklama