Stále víc kuřáků odkládá klasické cigarety a sahá po bezdýmných variantách hlavně kvůli nevábnému zápachu a kouři. Mnoho lidí je totiž odmítá tolerovat, což může mít negativní vliv na mezilidské vztahy. Partnerství mezi kuřákem a nekuřákem musí být založeno na velmi silné lásce, aby vydrželo. Jenže co když je vztah na začátku, nebo si partnera teprve hledáte?

62fb842891e92obrazek.png
Foto: Shutterstock

Kouření a láska
Na toto téma probíhají čas od času různé průzkumy, které více méně ukazují, že nekuřáci jsou čím dál méně ochotni akceptovat kuřáky. Stačí zkrátka zapálená cigareta u pusy a atraktivita dané osoby se snižuje, stejně tak její šance, že s ní nekuřák naváže intimní vztah. Někdo je nekompromisní a odmítá jakoukoli formu tabákového výrobku. Pak je ale řada lidí, kteří jsou ochotni ve vztahu tolerovat elektronické cigarety nebo zařízení fungující na principu nahřívání tabáku právě z důvodu, že při jejich užívání nedochází k hoření, ale vzniká pouze aerosol, který je významně méně škodlivý než cigaretový kouř a navíc nezapáchá. Nenarušuje tak kvalitu ovzduší v prostorách, kde spolu partneři tráví čas.

A jak to máte s názorem na partnera – kuřáka vy? Pokud byste si hledali nového partnera, je pro vás důležité, zda je kuřák? Ovlivňuje to váš výběr? Zapojte se do našeho redakčního průzkumu, který se tímto tématem zabývá. Téma budeme řešit i s psychologem, můžete se těšit na naše články.

Redakční průzkum najdete ZDE

Děkujeme za vyplnění našeho průzkumu, zajímá nás, jak toto téma vnímáte vy. Těšíme se na vaše odpovědi. 

Pro 5 z vás, které vyplníte redakční průzkum máme připraveny Revitalizující tuhý EKO šampon MERUŇKA od značky Manufaktura.

62fb8475d6addobrazek.png

Reklama