Přišel nám další příspěvek na dnešní téma od čtenářky s nickem Katy, za který děkujeme.Její rodina se raději drží hesla: Sám si vařím, sám si opravuji

Kalamity. To znám a prodělala jsem jich několik.

Hned při nastěhování do obecního bytu. Říkám si, co to tu tak smrdí záchod. No tak jsem zavolala na obec a poslali mi opraváře. Prý ho spravil, ale já ho nekontrovala v dobré víře, že ví, co dělá. Ovšem druhý den se to opakovalo, tak znova opravář to už jsem mu řekla, že jestli to pořádně nespraví, tak se má na co těšit.

No a jak si myslíte, že to dopadlo. Ráno jsme zašli koupit mědvědí hovno, manžel to spravil a bylo po smradu. Pak jsem zavolala na obec, že jim posílám účtenku a že jsme si to nakonec museli spravit sami. A ten dotyčný -šel domů bez prémií.

Od tý doby co můžem, si opravujem sami. Bohužel je to měsíc, co se nám pokazil kotel. Tak opětovně jsme zavolali na obec, tam nám bylo řečeno, ať nejdřív zjistíme, kolik bude oprava stát a podle toho se uvidí, kdo to zaplatí. A protože to bylo víc jak 3000, tak to platili oni, ale bohužel když máte vadný i nový díl, tak to je síla. Nakonec jsme to vydrželi asi 3 dny bez topení a teplé vody. Naštěstí máme blízko babičku, tak se děti sprchovaly u ní a my v práci.                                                                                                                              

PS.Držíme se hesla sám si vařím, sám si opravuji

pa Katy

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Není nad to si poradit. Ale ne každá má doma tak šikovného chlapa. Ale mnoho žen je natolik technicky zdatných, že si dokážou ledacos v domácnosti opravit samy.

Je to také váš případ, milé ženy-in? Nebo jste naprosto bezradná a musíte volat odborníky? Jak jste s jejich prací spokojená?

Jakou kalamitu jste zažila vy? Kdo ji zavinil? Vy, vaše děti, přírodní živly nebo zvířata? Napište nám:

redakce@zena-in.cz

Reklama