Nejen módní návrháři, ale i hvězdy šoubyznysu mají své parfémy. Někdo je v jejich navrhování už zkušeným matadorem (Antonio Banderas, Jennifer Lopezová, Gwen Stafaniová) a možná máte nějaký jejich parfém už doma. Jiný je zatím nováčkem a na své příznivce teprve čeká.
Pojďte se podívat na parfémové novinky světových hvězd.

 

 

 

Paris Hiltonová  Fairy Dust

Z její nejnovější vůně vyzařuje bezstarostnost a je přímo jako stvořená pro čas dovolených. „Tato vůně je kouzelná! říká Paris: Je delikátní ráno, sensuální během dne a svůdná  večer. Opojí vás šumivým květinovým koktejlem z růžové pivoňky, pomerančových květů, tuberózy a broskvového nektaru. Magie obsahu přesahuje i na povrch ve flakonu s ojínělou vílou, inspirovaném stylem art deco.

Sean Combs  Diddi   I Am King

Název říká vše. Jsme potomci králů, a kdyby v to všichni lidé věřili, jsme schopni splnit cokoli.Lahvička čistých linií s modrým jasem korunována masivním chromovaným víčkem v sobě odráží mužskost i eleganci. Tato sexy vůně je netradiční kombinací sladkých ovocných tónů mandarinky s opojným cedrem. Je pro sebevědomého muže se srdcem hráče.

Jennifer Lopezová  Deseo

Deseo znamená touhu, říká Jennifer k právě zahájeném debutu pánské vůně.(Deseo už existuje v dámské verzi.) Chtěli jsme vytvořit něco pro muže, jejichž mysl ráda zabloudí do exotické romantiky plné dobrodružství.
Lahvička ve tvaru černého diamantu naznačuje charakter muže, který tuto vůni nosí. Drsný na povrch a smyslný uvnitř. Svěžest čerstvého yuzu a citronu s exotikou vzácných dřev a tabákových listů.

Gwen Stefaniová  Harajaku Lovers

Zpěvačka nemusela chodit pro inspiraci daleko. Našla ji ve vlastním stylovém kvartetu tanečníků Harajuku. I v reklamní kampani si našla svou vlastní cestu a objevila se v ní jako bonbon - barevná kreslená postavička.
Gwen a její posádka vyhrála cenu za nejroztomilejší parfémový flakon.
Ovocno květinově vůně nepostrádá dotek rebélie.
Moje vůně je jako hudba - je to drsná holka s delikátním nosem dítěte.

Mariah Careyová  Luscious Pink

Zahajuje svůj první parfém. Svůdný Pink. Její nová vůně je inspirována novým životem: Odráží vše jemně smyslné, ženské a optimistické, tato vůně je v současnosti mou hudbou.
Nová vůně je stejně expanzivní jako zpěvačka s pětioktávovým rozsahem. Od šumivých citrusových vrcholových tónů, přes květinové srdce exotických tahitských květů, po základní bílé pižmo, vše ve flakonu zakončeném podpisem motýla.

Christina Aguilerová  Inspire

Inspiraci pro svou novou vůni prý našla ve svých fanoušcích, ve svém životě, v nalezení síly ženskosti. Parfém v sobě mísí sexy tóny rostlin tuberózy, oranžového květu a růže s ovocnými mangem a citrusy ve spojení se santalovým dřevem a pižmem.

Sarah Jessica Parkerová  Covet

Inspirace pro svou novou vůni prý našla ve svých fanoušcích, ve svém životě, v nalezení síly ženskosti. Parfém v sobě mísí sexy tóny rostlin tuberózy, oranžového květu a růže s ovocnými mangem a citrusy ve spojení se santalovým dřevem a pižmem.


Znáte některou z těchto vůní? Jak se vám líbí? Máte ji doma? Jste zvědavé na novinky? Podle čeho si kupujete parfém? Je pro vás důležitý flakon?