Vzhled koupelny vždy určuje velikost prostoru. Pokud máte menší rozměry, pak vás limituje rozměr, do kterého se musí vejít ideálně vana a umyvadlo, případně sprchový kout a umyvadlo. Pokud máte ale možnost naplánovat si zařízení větší koupelny, otvírá se vám prostor pro zajímavá řešení.

vana

Vana Freedom O

 

Naším dnešním tématem jsou volně stojící vany. Určitě, když si prohlížíte fotky různých interiérů a koupelen, kde jsou použity solitérní vany ve vkusně zařízené koupelně, tyto koupelny vás osloví. Volně stojící vany jsou opět IN to jak ve své moderní podobě, tak i v designu oblíbeného retrostylu. Vana představuje tu nejpohodovější relaxační zónu, nejde jen o hygienu, ale také o odpočinek, relax, pohodu. Volně stojící vana tyto emoce ještě povzbuzuje. Díky ladným křivkám, originalitě, je ozdobou koupelny. Prostor, ve kterém může stát ji napomáhá vyniknout.

vana 

Formy II

 

Pro dotažení celkového vzhledu volně stojící vany nezapomínejte také na baterii – pořiďte si elegantní volně stojící nebo si ji nechte zabudovat do okraje vany – pokud je to možné.

vana

Vana Freedom R

 

Největší pohodáři a milovníci originálního designu či luxusu si dávají volně stojící vanu do ložnice – líbí se vám taková představa?

Naše tipy na volně stojící vany od Ravak www.ravak.cz

vana

Vana Freedom O

Příští článek bude o volně stojících vanách v retrostylu, sledujte naší rubriku Domácnost

Reklama