Hodláte si pořídit novou koupelnu? Pak možná přivítáte inspiraci posledními trendy. Koupelny nové generace se vyznačují minimalistickým, ale propracovaným designem a velmi střídmou barevností.

Někdo má rád koupelny ve veselých barvách, jiný dává přednost retro designu, další zase čistému minimalismu. A právě tento trend letos vládne.

Čtěte také:

Vana uprostřed koupelny

Vylaďte si barevně koupelnu

Podívejte se na 4 kolekce nejmodernějších koupelem a inspirujte se

Freedom svými tvary překonává veškeré konvence a nabízí naprosto ojedinělé tvary sanitární keramiky, nábytku a baterií. Umyvadla jsou závěsná či stojací. Ideálně ladí s nábytkem v bílé či černé barvě. Klozety jsou charakteristické svým asymetrickým designem, mohou být závěsné či stojací. Baterie jsou jedinečné jak svým tvarem, tak ovládáním. Otočením kolečka na vrchu baterie nastavujete jak průtok, tak teplotu vody. Dle teploty vody se mění barva pod kolečkem z modré na červenou a zároveň se mění intenzita světla dle proudu vody.

Istanbul Základním prvkem procházející touto sérií je kruh nebo ovál, díky němuž získáte nadčasově působící interiér koupelny, hravý a nezapomenutelný. Sedátka a poklopy na bidet mohou být s osvětlením LED diody. Vše v dokonalém souladu s několika typy koupelnového nábytku, vodovodních baterií, doplňků, van a vaniček.

Joyce koupelna bude uspořádanější a krásnější, díky doplňkům s barevnými akcenty. A to dokonce i v umyvadle: třeba pomocí barevných keramických uzávěrů odpadu. Misky ve třech výškách opatřené víčkem se  stanou užitečnými nádobami na drobnosti: dóza na šperky nebo držák na kartáček.

Shift Kolekce Shift obsahuje jak sanitární keramiku, tak nábytek. Navzájem se výrobky skvěle doplňují, z nábytku a různých typů umyvadel, klozetů a bidetů můžete vytvořit mnoho variant.

Foto: Siko

Reklama